Michał Probierz wyśle zaskakujące powołanie? “Jest kandydatem do gry w kadrze”

Michał Probierz wyśle zaskakujące powołanie? “Jest kandydatem do gry w kadrze”
Icon Sport

Już niebawem reprezentacja Polski rozegra baraże do Euro 2024. Selekcjoner naszej kadry szuka nieoczywistych rozwiązań, aby odmienić grę swojego zespołu. Nowe twarze pojawiały się już jesienią i istnieje szansa, że i tym razem Michał Probierz wyśle zaskakujące powołanie. Głos w tej sprawie zabrał właśnie trener Biało-Czerwonych, wskazując nieoczywistego kandydata.

Gra reprezentacji Polski była ostatnio, delikatnie mówiąc, nie najlepsza. Poskutkowało to tym, że Biało-Czerwoni muszą walczyć o awans do Euro 2024 poprzez baraże. Najpierw w marcu podopieczni Michała Probierza zmierzą się z Estonią, a jeśli uda im się wygrać, wówczas zagrają o bilet na tę imprezę z Walią lub Finlandią.

Michał Probierz wyśle zaskakujące powołanie? To może być nowa twarz reprezentacji

Już przy okazji pierwszych powołań Michał Probierz potrafił zaskoczyć. Szansę na zaprezentowanie się szerszej publiczności otrzymali na przykład Patryk Dziczek, Patryk Peda czy Jakub Piotrowski. Wiele wskazuje na to, że niebawem pojawi się następna, nowa twarz w naszej kadrze.

“Spotkałem się z Adamem Buksą oraz Jakubem Kałuzińskim, zjedliśmy śniadanie i porozmawialiśmy. Pierwszy z nich regularnie zdobywa bramki, a drugi wywalczył miejsce w składzie i również jest kandydatem do gry w kadrze. W szczególności, że Kubę znam z reprezentacji młodzieżowej” – powiedział Michał Probierz w rozmowie z laczynaspilka.pl.

O ile obecność Adama Buksy w reprezentacji nikogo nie powinna dziwić, ponieważ mówimy o etatowym kadrowiczu, to sytuacja wygląda zdecydowanie inaczej w przypadku Jakuba Kałuzińskiego. Obecnie gra on w Antalyasporze, gdzie trafił w zeszłym roku z Lechii Gdańsk. Najczęściej gra na pozycji defensywnego pomocnika i powoli zadomowił się w pierwszym składzie. W tym sezonie rozegrał łącznie 19 meczów w barwach tureckiej drużyny. Czy Michał Probierz wyśle zaskakujące powołanie? O tym przekonamy się już niedługo.

Zobacz również: Paweł Dawidowicz zmieni klub? Jest na celowniku mocnego zespołu!