Piotr Zielińskim rozmawiał z trenerem SSC Napoli. Oto co ustalono

Piotr Zielińskim rozmawiał z trenerem SSC Napoli. Oto co ustalono
Icon Sport

Wciąż nie jest jasne, co wydarzy się w kontekście przyszłości reprezentanta Polski. Włoskie media informują jednak, że Piotr Zielińskim rozmawiał z trenerem SSC Napoli o swojej sytuacji w zespole mistrza Włoch. Jeśli wierzyć tym doniesieniom, już niedługo powinniśmy zaobserwować tego skutki.

Piotr Zieliński nadal nie zakomunikował oficjalnej decyzji w sprawie swojej przyszłości. Na ten moment wiemy, że 30 czerwca wygasa jego obecna umowa z SSC Napoli. Wciąż jej nie przedłużono, a media informują, że w wyścigu po podpis Polaka prowadzi Inter Mediolan, gdzie pomocnik miałby trafić za darmo po zakończeniu bieżących rozgrywek. Ponoć doszło już do wynegocjowania indywidualnych warunków tego kontraktu.

Piotr Zielińskim rozmawiał z trenerem SSC Napoli. O co chodziło?

To, że Piotr Zieliński nie przedłużył kontraktu z SSC Napoli to jedno. Być może reprezentant Biało-Czerwonych odczuwa teraz tego skutki. Ostatnio nie gra zbyt dużo w zespole “Azzurrich”. W Superpucharze Włoch przeciwko Fiorentinie wszedł tylko na kilkanaście minut, a w finale przeciwko Interowi Mediolan w ogóle nie otrzymał szansy. Spekulowano, że może to być próba Aurelio De Laurentiisa, żeby wymusić coś na Piotrze Zielińskim.

We włoskich mediach, a konkretnie “Corriere dello Sport”, poinformowano, że Piotr Zielińskim rozmawiał z trenerem SSC Napoli o swojej sytuacji. Ponoć tematem tego spotkania była właśnie kwestia przyszłości reprezentanta Polski. Jeśli wierzyć tym doniesieniom, zawodnik powinien niebawem powrócić do wyjściowego składu.

Można spodziewać się więc, że Piotr Zieliński niebawem wróci do regularnego grania. Już w niedzielę na pomocnika i jego kolegów czeka bardzo ważny sprawdzian. Zmierzą się na wyjeździe z Lazio, czyli klubem, z którym kiedyś łączono polskiego pomocnika. Rzymski zespół znajduje się wyżej w Serie A niż drużyna mistrzów Włoch. Początek tego spotkania zaplanowano na 18:00.

Czytaj też: Mikael Ishak kontuzjowany. Nie wyglądało to dobrze