Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Ukrainą

Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Ukrainą
Icon Sport

Znamy skład reprezentacji Polski na mecz towarzyski z Ukrainą. Jak wygląda skład Polski na pojedynek z reprezentacją Ukrainy? Niespodzianek nie brakuje, ale sparingi służą testom, więc to zrozumiałe!

Oto skład reprezentacji Polski

Wyjściowa jedenastka:

1 Łukasz Skorupski
4 Sebastian Walukiewicz
2 Bartosz Salamon
14 Jakub Kiwior
17 Michał Skóraś
20 Sebastian Szymański
13 Taras Romanczuk
10 Piotr Zieliński
21 Nicola Zalewski
16 Adam Buksa
7 Arkadiusz Milik

Rezerwowi: Szczęsny / Bułka / Bochniewicz / Bereszyński / Puchacz / Kałuziński / Moder / Urbański / Grosicki / Lewandowski

Trzeba przyznać, że selekcjoner Michał Probierz mocno zaskoczył. Chyba mało kto spodziewał się właśnie takiego zestawienia. Wiadomo jednak, że jest to mecz testowy, więc trzeba posprawdzać różnych zawodników. Może to lepiej, że np. Robert Lewandowski zasiądzie na ławce? Bardzo ciekawe, jak ten zespół będzie wyglądał bez niego.

Na pewno niektórzy liczyli na to, że w wyjściowej jedenastce pojawią się takie nazwiska jak Bartosz Bereszyński czy Paweł Bochniewicz. Dla części kibiców murowanym faworytem do bramki był Wojciech Szczęsny. Tym razem jednak szansę dostanie Łukasz Skorupski. Czas pokaże, jak wypadnie ten zmiennik Wojtka Szczęsnego.

Skład reprezentacji Ukrainy

A jak prezentuje się skład drużyny ukraińskiej? Rzućmy okiem na nazwiska:

Heorhij Buszczan – Ołeksandr Tymczyk, Maksym Tałowierow, Wałerij Bondar, Witalij Mykołenko – Andrij Jarmołenko, Rusłan Malinowskyj, Serhij Sydorczuk, Ołeksandr Zubkow – Heorhij Sudakow – Artem Dowbyk.