Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Pora na kolejne emocje związane z PGE Ekstraligą. W ciemno można zakładać, że w Częstochowie emocji nie zabraknie. Poniżej wyjaśniam, gdzie dostępna będzie Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno transmisja.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno? Transmisja na żywo (7.06.2024)

Nie wiesz, Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno gdzie oglądać? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Dostępna będzie między innymi transmisja internetowa. Znajdziesz ją na platformach Pilot WP i Canal+ online (trzeba posiadać odpowiednie pakiety).

OGLĄDAJ TUTAJ

Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Oczywiście będzie też Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno transmisja telewizyjna. Warto wyraźnie podkreślić, że taki przekaz znajdziesz na kanale Eleven Sports 1. Właśnie w tym miejscu każdorazowo pokazywane są piątkowe mecze. Warto mieć to na uwadze.

Pojedynek Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno został zaplanowany na 7 czerwca 2024 roku (piątek). Początek rywalizacji nastąpi o godz. 20:30. Będzie to konfrontacja w ramach ósmej kolejki PGE Ekstraligi, a więc najlepszej ligi świata.

Kto faworytem meczu w Częstochowie?

Śmiało można stwierdzić, że faworytem tego pojedynku jest Włókniarz Częstochowa. “Lwy” przecież pojadą na domowym torze, który znają niewątpliwie bardzo dobrze. Fogo Unię Leszno niewątpliwie czeka szalenie trudne zadanie. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Włókniarza będzie dużą niespodzianką, a wręcz sensacją.

Na uwagę zasługuje także to, iż będzie to pojedynek rewanżowy. W związku z tym walka toczyć się będzie o trzy punkty. W tym miejscu warto więc przypomnieć, że pierwszy mecz tych dwóch drużyn w bieżącym sezonie zakończył się victorią Unii Leszno. W tamtym spotkaniu “Byki” wygrały jednak nieznacznie – różnicą czterech punktów. Jak będzie tym razem? Czas pokaże.