Piłka Euro 2024. Jak wygląda i ile kosztuje Fussballliebe?

Piłka Euro 2024. Jak wygląda i ile kosztuje Fussballliebe?
Icon Sport

Jak wygląda piłka Euro 2024? Ile kosztuje? Te informacje sprawdzisz w poniższym tekście. Dowiedz się jaką piłką będą grać na Mistrzostwach Europy w Niemczech.

Jak wygląda piłka Euro 2024?

Oficjalną piłkę Euro 2024 na poniższym nagraniu prezentuje bramkarz reprezentacji Niemiec, Manuel Neuer.

Piłka Euro 2024, która została wyprodukowana przez firmę Adidas, nosi nazwę Fussballliebe. W wolnym tłumaczeniu słowo to oznacza nic innego, jak miłość do piłki nożnej.

Wiedząc już jaka piłka na Euro 2024, warto przytoczyć też, że Fussballliebe została zaprojektowana na białym tle, na którym rozmieszczono trójkątne wzory w czarnym, żółtym, czerwonym oraz zielonym kolorze. Znalazło się też miejsce dla logo producenta, a więc Adidasa oraz logo Euro 2024. Oba emblematy zamieszczono w odcieniach koloru niebieskiego.

Za ciekawostkę może uchodzić fakt, że piłka Euro 2024 jest dość podobna do oficjalnej piłki Mistrzostw Świata w Katarze sprzed dwóch lat. Ci, którzy ją pamiętają, dostrzegą zapewne wiele wspólnych cech wyglądu.

Ile kosztuje piłka Euro 2024?

Prawdziwi fani piłki nożnej chcą mieć futbolówkę u siebie. Muszę jednak uprzedzić, że wiąże się do ze sporym wydatkiem. To, ile kosztuje piłka Euro 2024, zależy od tego, na jaki wariant Fussballliebe się zdecydujesz. Futbolówka w oryginalnym rozmiarze to wydatek rzędu 150 euro, a więc blisko 650 złotych. Jeżeli jednak zdecydujesz się na zakup mniejszej repliki, wówczas zapłacisz około 20 euro, co stanowi około 90 złotych.

Czy oficjalna piłka Euro 2024 będzie szczęśliwa dla reprezentacji Polski? To się okaże. Polacy liczą na awans z grupy, ale rywale, a więc Francuzi, Holendrzy i Austriacy są naprawdę mocni.