PZU wraz z siłownią Fit&Gym AZS zachęcają do zdrowszego trybu życia

PZU wraz z siłownią Fit&Gym AZS zachęcają do zdrowszego trybu życia

W ramach współpracy pomiędzy “Pomoc to Moc – społeczna odpowiedzialność PZU” i AZS-em UMCS Lublin powstał projekt mający na celu aktywizację mieszkańców województwa lubelskiego. W klubie, który znajduje się na Arenie Lublin każdy może znaleźć coś dla siebie, niezależnie od wieku oraz sytuacji materialnej, ponieważ udział w nim jest całkowicie darmowy.

Projekt zakłada bezpłatne zajęcia sportowe dla rodzin z dziećmi z województwa lubelskiego. Są one realizowane przez klub Fit&Gym AZS, który jest “produktem” klubu uczelnianego AZS UMCS Lublin. Przedsięwzięcie będzie trwało przez okres sześciu, może siedmiu miesięcy. W ofercie znajdują się takie zajęcia jak: taniec, fitness czy ćwiczenia dla dzieci i młodzieży. Przewidziane są także konsultacje z dietetykiem, fizjoterapeutą oraz konsultacje dotyczące zdrowego żywienia. Być może dołączymy jeszcze porady dotyczące wad postaw u dzieci – mówi Damian Pendel, koordynator projektu. 

Więcej informacji na temat projektu można uzyskać pod adresem e-mail: [email protected], facebookowym profilu Fit&Gym AZS oraz pod numerem telefonu: 535 976 953.