Kamil Majchrzak – Brandon Nakashima. Kiedy, o której, gdzie obejrzeć mecz 1. rundy Roland Garros?

Wiemy, z kim gra Kamil Majchrzak w pierwszej rundzie Roland Garros 2022. Rywalem Polaka będzie Amerykanin, Brandon Nakashima.

Kamil Majchrzak – Brandon Nakashima typy bukmacherskie (23.05.2022)

Z okazji meczu Kamila Majchrzaka przygotowaliśmy garść typów bukmacherskich. Znajdziesz je poniżej.

Przed nami wyrównany pojedynek?

Miejsca obu tenisistów w światowym rankingu każą sugerować, że może nas czekać wyrównany mecz pierwszej rundy Roland Garros 2022. Kamil Majchrzak zajmuje w rankingu ATP 81. miejsce, a jego rywal Brandon Nakashima klasyfikowany jest 7. oczek wyżej. Co ciekawe, obaj grali już przeciwko sobie przed kilkunastoma dniami w finale kwalifikacji w Rzymie. Wówczas po bardzo zaciętym meczu lepszy okazał się Nakashima. Po trwającym 1 godzinę i 45 minut meczu wygrał 6:4, 7:6 (5). Nakashima w Rzymie dotarł do 1/32 finału. Majchrzak przeniósł się do Genewy, gdzie zanotował udany występ. Polak pokonał Bublika i Cecchinato, ulegając dopiero Gasquetowi w ćwierćfinale imprezy.

majchrzak nakashima roland garros

Stawiamy na Majchrzak – Nakashima typy na wygraną Polaka. Naszym zdaniem Kamil posiada większy potencjał, a kiedy, jak nie podczas Wielkiego Szlema go uwolnić? Polak pokazał dobrą formę podczas turnieju w Genewie i powinien udanie zrewanżować się Amerykaninowi. Ciekawy wydaje się też kurs na under 41.5 gema w całym meczu. Takim bilansem kończyło się bowiem 14 z 15 ostatnio rozgegranych przez Majchrzaka spotkań.

Kiedy gra Majchrzak – Nakashima? O której początek meczu?

Mecz Majchrzak – Nakashima zostanie rozegrany 23 maja 2022. Kamil Majchrzak powinien zacząć swój mecz około 12:30. Polak zagra jako drugi na korcie po zakończeniu pojedynku Grammatikopoulou – Saville.

Gdzie obejrzeć Majchrzak – Nakashima? Transmisja

Spotkanie będzie można oglądać na kanale Eurosport 1 bądź Eurosport 2. Dodatkowo transmisja internetowa w Eurosport Playerze.