Roland Garros 2022. Kiedy gra Iga Świątek i Hubert Hurkacz? Z kim grają Polacy? Terminarz i drabinka

Już wkrótce Iga Świątek i Hubert Hurkacz rozpoczną rywalizację na Roland Garros 2022. Kiedy zagrają i z kim? Jak wygląda drabinka pozostałych Polaków? Sprawdź.

Roland Garros 2022 terminarz i drabinka

Turniej rozpocznie się 22 maja 2022 roku i właśnie w ten dzień tenisiści rozegrają swoje pierwsze mecze. Wśród nich będzie Magda Linette. Pozostali Polacy zagrają 23 maja. Wyjątkiem będzie Hurkacz, który zagra 24 maja. O której godzinie gra Iga Świątek, Hubert Hurkacz? Iga Świątek rozpocznie swój mecz o godzinie 11:00 (pierwsze spotkanie na korcie centralnym), a Huberta Hurkacza  Zanim dowiemy się kiedy gra Hurkacz, warto zwrócić uwagę na informacje, które już znamy.

 

roland garros 2022

Kiedy gra Świątek, Hurkacz i reszta? Mecze pierwszej rundy Roland Garros 2022 zostaną rozegrane 22-24 maja 2022 roku. Popisy Polaków będzie można oglądać na Eurosport 1, Eurosport 2 oraz w Eurosport Playerze. Wiemy też, z kim zagra Świątek i Hurkacz potencjalnie w kolejnej rundzie jeżeli wygrają. Następną rywalką Świątek może być Alison Riske, a następnym rywalem Huberta Hurkacza Pablo Andujar.

Sprawdź też, gdzie oglądać mecze Rolanda Garrosa 2022.