Kiedy gra Iga Świątek? Alison Riske najbliższą rywalką Polki. O której godzinie mecz 2. rundy Roland Garros 2022?

Polka niczym błyskawica przemknęła przez pierwszą rundę wielkoszlemowego Roland Garros 2022. Wiemy, kiedy gra Iga Świątek swój następny mecz i kto będzie jej następną rywalką. To Alison Riske ze Stanów Zjednoczonych. O której gra Iga Świątek? Sprawdź wszelkie szczegóły w naszym tekście.

Kiedy mecz Świątek – Riske? O której godzinie 2. runda Roland Garros 2022?

Najpierw swój mecz, pewną wygraną zakończyła Iga Świątek, a następnie oczekiwaliśmy na wynik przedłużonego z powodu opadów deszczu meczu Riske – Jastremska. Ostatecznie to Amerykanka okazała się lepsza od Ukrainki (6:3, 6:3) i będzie najbliższą rywalką Igi Świątek. Kiedy mecz? O której godzinie? Wiadomo, że spotkanie zostanie rozegrane 26 maja 2022. Organizatorzy nie podali jeszcze harmonogramu na ten dzień, a więc pozostaje nam czekać na godzinę meczu.

kiedy gra Iga Świątek

Oprócz tego, kiedy gra Świątek, ciekawi nas także, czy kolejny raz organizatorzy wrzucą jej mecz na kort centralny. Taka sytuacja miała miejsce podczas pierwszego pojedynku Świątek z Curenko. Co możemy napisać o meczu Świątek – Riske? Cóż, Polka kolejny raz jest zdecydowaną faworytką. Trzymamy kciuki za 30. zwycięstwo z rzędu i kolejny krok, który przybliży ją do upragnionego celu, jakim jest zdobycie drugi raz w karierze tytułu French Open.

Zobacz też, kiedy gra Hubert Hurkacz.

0 0 votes
Article Rating