Roland Garros 2022 losowanie drabinki: kiedy i z kim zagra Świątek i Hurkacz?

Wszyscy już nie możemy doczekać się startu Roland Garros 2022. Losowanie odpowie na kilka nurtujących pytań. Poznamy, jak wygląda drabinka spotkań oraz przede wszystkim, z kim zagra Iga Świątek i Hubert Hurkacz na rozpoczynającym się 22 maja 2022 roku turnieju w Paryżu. Znamy już listę Polaków, którzy wystąpią na Roland Garros.

Roland Garros 2022 losowanie

Losowanie Roland Garros 2022: kiedy, z kim zagrają Polacy?

AKTUALIZACJA: Wiemy już, jak wygląda drabinka gry pojedynczej kobiet i mężczyzn >>>

Przed turniejem Roland Garros 2022 losowanie zaplanowano na najbliższy czwartek, a więc 19 maja 2022 roku. O godzinie 18:45 rozpocznie się ceremonia otwarcia, a od godziny 19:00 właściwe losowanie drabinki. Wówczas poznamy terminarz Roland Garros 2022 turnieju kobiet, jak i mężczyzn.

Polscy kibice są bardzo podekscytowani, bowiem Iga Świątek wygrała 5 turniejów i 28 meczy z rzędu i na Roland Garros 2022 ma chrapkę powalczyć o kolejny tytuł. Zwłaszcza, że na paryskich kortach triumfowała w 2020 roku. Jak sama Świątek mówi, jest pozytywnie nastawiona przed tegorocznym French Open. Lubi to miejsce i to korty. W zeszłym roku za bardzo nakręciła się na obronę tytułu, a teraz, mimo kapitalnej formy, podchodzi do imprezy z chłodną głową. Powinno to przynieść spodziewane efekty.

Jak tylko zakończy się losowanie Roland Garros 2022 drabinki, tak szybko zamieścimy informację kiedy gra Świątek i z kim. To samo tyczy się Huberta Hurkacza oraz pozostałych Polaków. Iga i Hubi pojawią się na korcie prawdopodobnie 22 maja. Ostatecznie potwierdzi to na Roland Garros 2022 drabinka.

4 2 votes
Article Rating