Świątek – Muchova gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online (10.06.2023)

Świątek – Muchova gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online (10.06.2023)
Icon Sport

Przed Igą Świątek kolejny, trzeci już finał Roland Garros w dotychczasowej seniorskiej karierze. Tym razem rywalką będzie sąsiadka zza miedzy. Wiemy już gdzie oglądać Świątek – Muchova. Transmisja będzie dostępna zarówno w telewizji, jak i online. Szczegóły w niniejszym tekście.

OGLĄDAJ TUTAJ

Świątek – Muchova transmisja online – gdzie oglądać mecz?

Bardzo dobrą informacją z perspektywy graczy jest na pewno fakt, że z meczu Świątek – Wang transmisja online za darmo będzie dostępna na stronie internetowej oraz w aplikacji Fortuny. Aby mieć sposobność śledzenia tego spotkania, należy zarejestrować konto. Transmisję z meczu Świątek znajdziecie w zakładce “zakłady live” w głównym menu. Oto krótka instrukcja działań tuż po założeniu konta:

  1. Przejdź na stronę bukmachera Fortuna, klikając w charakterystyczny czerwony przycisk dostępny w naszym artykule.
  2. Dokonaj błyskawicznej rejestracji (maksymalnie 30 sekund).
  3. Doładuj swoje konto dowolną kwotą, np. 5 PLN i postaw za nią zakład.
OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Świątek – Muchova? Transmisja TV

Nikt nie ma chyba najmniejszej wątpliwości, że sportowym wydarzeniem soboty będzie starcie Świątek – Muchova. Transmisja telewizyjna będzie więc bez wątpienia równie często poszukiwana co ta online. Zainteresowani będą ją mogli więc śledzić tradycyjnie na antenach stacji Eurosport 1.

Prawdopodobnie jakieś 99,9% tenisowych zapaleńców było święcie przekonanych o tym, że w wielkim finale Roland Garros zamelduje się Aryna Sabalenka. Karolina Muchova zagrała jednak wszystkim ekspertom na nosie, osiągając tym samym największy sukces od początku swojej przygody z tenisem.

W teorii Czeszka nie ma raczej większych szans z naszą Igą. Sport wielokrotnie bywał jednak wyjątkowo nieprzewidywalny, dlatego też niczego nie można być w 100% pewnym.