Świątek – Riske typy, transmisja, o której godzinie i kiedy grają, gdzie obejrzeć Roland Garros 2022?

Iga Świątek poznała swoją kolejną rywalkę na Roland Garros 2022. Będzie nią Alison Riske ze Stanów Zjednoczonych. Wiemy już, kiedy mecz i gdzie oglądać transmisję na żywo. Sprawdź też nasze przewidywania.

Typy na mecz Iga Świątek – Alison Riske (26.05.2022)

Ten mecz za nami, sprawdź typy na kolejny.

Zacznijmy, jak zwykle, przedstawiając nasze na mecz Świątek – Riske typy bukmacherskie. Oto dwie prognozy, które uważamy, że mają szansę się sprawdzić.

Polka nie zwalnia tempa

Iga Świątek jest w gazie. Na inaugurację Roland Garros 2022 Świątek wygrała swój 29. mecz z rzędu, nie dając najmniejszych szans Ukraince Curenko. Wystarczyło jej zaledwie 56 minut, a później, jak zażartowała, poszła zwiedzać Paryż. Teraz przed Świątek kolejne, wydaje się, że nieco trudniejsze wyzwanie. Po przeciwniej stronie kortu stanie Alison Riske. Amerykanka w pierwszej rundzie pokonała 6:3, 6:3 Dajanę Jastrembską. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że nadchodzący mecz ma jedną faworytkę i jest nią naturalnie Iga Świątek.

Świątek - Riske typy

Polka nie zwalnia tempa i jeżeli utrzyma dobrą dyspozycję, to brutalnie można powiedzieć, że z kortu nie będzie co zbierać. Uważamy, że nie ma wręcz możliwości, żeby Iga z dnia na dzień straciła formę, zwłaszcza, że jej przygotowanie mentalne stoi na niebywale wysokim poziomie. Mecz Świątek – Riske powinien toczyć się pod jej dyktando. Zwłaszcza, że obie panie spotkały się już ze sobą dwukrotnie. Dwa bezpośrednie mecze miały miejsce na turniejach w Madrycie i Rzymie w zeszłym roku. W stolicy Hiszpanii Iga Świątek wygrała 6:1, 6:1 w nieco ponad godzinę, a w Rzymie, Riske skreczowała przy stanie 5:4 dla Polki.

Stawiamy na Świątek – Riske typy na 2:0 dla naszej tenisistki i proponujemy rozważyć też handicap, mówiący o tym, że Świątek zdobędzie w spotkaniu o co najmniej 7 gemów więcej, niż jej rywalka. Cóż, wydaje się to naturalnym kierunkiem, kiedy przyjrzymy się ostatnim wynikom raszynianki.

Bezpośrednie mecze

  • Świątek – Riske 5:4 (krecz Riske, Rzym)
  • Świątek – Riske 6:1, 6:1 (Madryt)

Kiedy mecz Świątek – Riske? O której godzinie początek?

O której mecz Igi Świątek z Alison Riske i kiedy grają? Spotkanie odbędzie się 26 maja 2022 roku, jako trzecie na korcie po zakończeniu meczu Cachin – Gaston, czyli około 14:30 -15:30.

Gdzie obejrzeć mecz Świątek – Riske? Transmisja na żywo

Transmisję na żywo zapewni kanał Eurosport 1. Natomiast transmisja online dostępna będzie za pośrednitcwem usługi Eurosport Extra w Playerze.

Często zadawane pytania

  • Czy panie grały już przeciwko sobie?

Tak, dwa razy i dwukrotnie lepsza była Iga Świątek.

  • Kiedy gra Świątek, o której godzinie?

Szczegóły w naszym tekście.

4 2 votes
Article Rating