Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (03.02.2024)

Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (03.02.2024)
fot. Icon Sport

Skoki narciarskie dzisiaj swoją swoistą stolicę będą miały w niemieckim Willingen. Sprawdźmy, o której godzinie wystartuje pierwsza seria konkursowa, a także gdzie będzie można śledzić przebieg całej rywalizacji.

Oglądaj tutaj

O której godzinie i kiedy skoki narciarskie dzisiaj?

Jeśli lubicie skoki narciarskie kiedy odbywa się kolejny konkurs o punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata na pewno mocno Was interesuje. Rywalizacja na Mühlenkopfschanze rozpocznie się zatem w sobotę 3 lutego 2024 roku o godz. 16:00. To dokładnie na tę godzinę zaplanowano pierwszą serię indywidualnych zawodów na wspomnianym obiekcie.

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo?

Odkąd Superbet został oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego, śledzenie poczynań najlepszych zawodników na świecie jest możliwe zarówno na stronie internetowej tego bukmachera, jak i za pośrednictwem jego aplikacji. Co najważniejsze taką sposobność mają wszyscy zarejestrowani użytkownicy. Nie ma konieczności składania depozytu, ani też zawierania choćby jednego zakładu.

Oglądaj tutaj

W TV dedykowane relacje będzie można natomiast tradycyjnie znaleźć na antenach stacji należących do Grupy Discovery tj. TVN, Eurosport 1 oraz Eurosport 2.

Polska skocznia

Mühlenkopfschanze to skocznia, która w niedalekiej przeszłości wyjątkowo sprzyjała osiąganiu dobrych wyników przez Biało-czerwonych. W latach 2019-2021 w każdym z rozgrywanych konkursów Polacy odgrywali większą bądź mniejszą rolę. W dwóch poprzednich sezonach za wyjątkiem 3. miejsca Dawida Kubackiego temat nieco ucichł, ale jeśli dopatrywać się przełomowego momentu w trwającej rywalizacji, to Willingen może stać się właśnie tym szczególnym miejscem.

Łatwo oczywiście nie będzie, ale nikt nie może oczywiście tego zapewnić. Skoki narciarskie dzisiaj to sport wyjątkowo nieprzewidywalny, ale jednocześnie bardzo emocjonujący. Oby tym razem emocje, które będą nam towarzyszyć, były wyłącznie emocjami pozytywnymi.