Turniej Czterech Skoczni – gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Turniej Czterech Skoczni – gdzie oglądać? Transmisja i stream online

W dniach 28 grudnia 2022 – 6 stycznia 2023 potrwa 71. Turniej Czterech Skoczni. Gdzie oglądać w TV i w internecie? Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami.

Gdzie oglądać Turniej Czterech Skoczni? Transmisja w TV

  • Eurosport (kwalifikacje i konkursy TCS)
  • TVN (konkursy TCS)

Gdzie oglądać konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Inssbrucku oraz Bischofschofen? Wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni będzie można oglądać w tych samych miejscach.

I tak, podobnie jak Puchar Świata w skokach narciarskich, 71. Turniej Czterech Skoczni obejrzysz na antenach Eurosportu oraz TVN-u. W przypadku Eurosportu, pokazywane będą zarówno kwalifikacje, jak i konkursy. TVN zapewni transmisje jedynie z pierwszej i drugiej serii konkursowych.

TVN to otwarty kanał telewizyjny, a więc 71. Turniej Czterech Skoczni transmisja będzie ogólnodostępna. Jeżeli chcesz oglądać także kwalifikacje Turnieju Czterech Skoczni, powinieneś upewnić się, czy posiadasz w swoim abonamencie telewizji satelitarnej Eurosport. Jeżeli nie, poznaj inne możliwości, gdzie oglądać Turniej Czterech Skoczni na żywo.

Gdzie oglądać 71. Turniej Czterech Skoczni? Transmisja w internecie

  • Player (kwalifikacje i konkursy TCS)

Oprócz tego, że transmisja Turnieju Czterech Skoczni dostępna będzie również w internecie. Możesz oglądać 71. TCS za pośrednictwem serwisu Player. Usługa jest niestety płatna, a koszt dostępu do Playera zależy od wybranego pakietu. Z reklamami możesz oglądać 71. Turniej Czterech Skoczni już za 10 złotych. W tej kwocie zyskujesz dostęp do Playera na 30 dni.