ATP Szanghaj 2023 finał: kiedy, o której, kto gra, gdzie oglądać transmisję?

ATP Szanghaj 2023 finał: kiedy, o której, kto gra, gdzie oglądać transmisję?
Icon Sport

Przed nami najważniejszy mecz turnieju w Chinach, a więc finał ATP Szanghaj 2023. Kiedy, o której godzinie i kto gra? Wszelkie informacje na ten temat sprawdzisz w poniższym tekście.

Finał ATP Szanghaj 2023 – kiedy i o której godzinie Hurkacz – Rublow?

Kiedy finał ATP Szanghaj 2023? Finał odbędzie się w niedzielę, a więc 15 października 2023 roku, o godzinie 10:30 czasu polskiego. Kto zagra w finale w Szanghaju? Naturalnie zwycięzcy półfinałów. W pierwszym meczu 1/2 finału Hubert Hurkacz gra z Sebastianem Kordą. Skład drugiego półfinału to Grigori Dimitrow oraz Andriej Rublow. Polak w ćwierćfinale pokonał Marozsana, wcześniej uporał się między innymi z Zhangiem, Hsu i Kokkinakisem. Wiedząc już kiedy finał ATP Szanghaj 2023, liczymy, że Hurkacz awansuje do niego, za co gorąco ściskamy kciuki.

Aktualizacja: Hubert Hurkacz pokonał Sebastiana Kordę w dwóch setach i zagra w finale w Szanghaju. Przed Polakiem szansa na drugi tytuł w tym sezonie. Wcześniej wrocławianin okazał się najlepszy na kortach w Marsylii. Jego rywalem będzie Andriej Rublow. Rosjanin w półfinale okazał się lepszy od Bułgaria, Grigora Dimitrowa.

Gdzie oglądać ATP Szanghaj 2023 finał? Rublow – Hurkacz transmisja meczu

Transmisja finału ATP w Szanghaju (Rublow – Hurkacz) będzie dostępna między innymi na antenie Polsatu Sport. Nic straconego, jeżeli nie masz tego kanału w swoim abonamencie, bowiem finał ATP Szanghaj 2023 będzie można oglądać także w Betclic. Bukmacher zapewni darmową transmisję online, a jej oglądanie będzie możliwe dla osób, które założą konto. Skorzystaj z poniższego linku i zarejestruj się w około 30 sekund.

Oglądaj tutaj

Warto sprawdzić ile zarobi Hubert Hurkacz za udział w finale i potencjalne zwycięstwo na turnieju. Dowiesz się tutaj.