Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja i kiedy gra? 02.11.2023

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja i kiedy gra? 02.11.2023
Icon Sport

Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Na żywo transmisja pojawi się zarówno w tv, jak i online. Przed Polakiem rywalizacja w trzeciej rundzie turnieju ATP Masters 1000 w Paryżu. Jego najbliższym przeciwnikiem jest Argentyńczyk Francisco Cerundolo, a mecz zostanie rozegrany w czwartek 2 listopada 2023 roku.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hubert Hurkacz: kiedy gra mecz dzisiaj, o której godzinie? 02.11.2023

Ostatnie tygodnie są niezwykle intensywne dla Huberta Hurkacza. Polak wygrał turniej w Szanghaju, doszedł do finału w Bazylei, a teraz jest w grze o ćwierćfinał turnieju ATP Masters 1000 w Paryżu. By tak się stało, musi ograć Francisco Cerundolo. Wiemy kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj. Pojedynek Hurkacz – Cerundolo zaplanowano na czwartek 2 listopada. Będzie to drugi mecz dnia, zaczynając od godziny 12:30 i rozpocznie się po zakończeniu starcia Khachanov – Safiullin. Należy się zatem spodziewać, że mecz Hurkacza dzisiaj rozpocznie się około godziny 14:30.

Jasne stało się kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj, a czy wiesz gdzie oglądać mecz Hurkacz – Cerundolo? Transmisja tv i online za darmo czekają.

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja ATP Paryż 2023

Więc tak – z meczu Hurkacz – Cerundolo transmisja tv na Polsacie Sport. Jeżeli chodzi zaś o darmową transmisję online, to znajdziesz ją w serwisie STS. Wymagana jest rejestracja konta. Dzięki temu za darmo obejrzysz nie tylko mecz Hurkacza dzisiaj, ale tez mecze Igi Świątek i inne pojedynki tenisa ziemnego.

OGLĄDAJ TUTAJ