Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja i stream online, kiedy gra? (11.08.2023)

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja i stream online, kiedy gra? (11.08.2023)
Icon Sport

Polak w trzeciej rundzie turnieju w Toronto zagra z liderem światowego rankingu, Carlosem Alcarazem. O której, kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Na żywo tranmisja oraz stream online będą dostępne dla każdego zainteresowanego kibica.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hubert Hurkacz – kiedy gra mecz dzisiaj? (11.08.2023)

Za Polakiem już dwa mecze na turnieju w Toronto. Pokonał w nich kolejno Bublika oraz Kecmanovicia. Teraz jednak skala trudności diametralnie rośnie, gdyż Hubi zagra przeciwko liderowi światowego rankingu, Carlosowi Alcarazowi. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? O której mecz Hurkacz – Alcaraz? Spotkanie zaplanowano na noc, z 10 na 11 sierpnia 2023 roku, około godziny 1:00 czasu polskiego. Emocji na pewno nie zabraknie, a z naszej strony liczymy na niespodziankę. Skoro wiesz już kiedy mecz Hurkacza dzisiaj, to warto wiedzieć, że jedyne do tej pory starcie, w Miami w 2022 roku wygrał Alcaraz, ale oba sety wygrywał po tie-breakach.

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja tv i stream online

Gdzie oglądać mecz Hurkacza dzisiaj na żywo? Transmisja Hurkacz – Alcaraz w telewizji na kanale Polsat Sport. Z kolei darmowa transmisja online w Betclic. Wymagana jest rejestracja (około 30 sekund) i wpłacenie depozytu (minimum 1 zł). Dzięki temu obejrzysz za darmo mecz Hurkacza z Alcarazem i wszystkie inne mecze tenisa ziemnego! Warto wiedząc, kiedy gra Hurkacz przygotować się na oglądanie meczu.

OGLĄDAJ TUTAJ