Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja i kiedy gra? (28.10.2023)

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja i kiedy gra? (28.10.2023)
Icon Sport

Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Na żywo transmisja i stream online ze starcia Hurkacz – Korda na ATP Paryż 2023 dostępne są całkowicie za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hubert Hurkacz: kiedy gra mecz dzisiaj, o której godzinie? 31.10.2023

Po udanych występach w Szanghaju, gdzie Hurkacz wygrał turniej oraz w Bazylei, gdzie dotarł do finału, Polak wciąż jest w grze o ATP Finals. Musi jednak pokazać się z dobrej strony na turnieju masters w Paryżu. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Mecz Hurkacz – Korda we wtorek, tj. 31 października 2023 roku, około godziny 12:45.

Faworytem meczu jest Sebastian Korda. Nie ma co ukrywać, że Hurkacz przystąpi do niego zmęczony występem w Bazylei, a dodatkowo w finale tego turnieju dała o sobie znać kontuzja nogi. Liczymy jednak, że wrocławianin pokaże charakter. Wiesz kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj. Czy wiesz jednak gdzie oglądać Hurkacz – Korda? Transmisja będzie dostępna za darmo.

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja ATP Paryż 2023

Z meczu Hurkacz – Korda transmisja na Polsacie Sport. Będzie dostępna jednak także transmisja online za darmo. Przeprowadzi ją serwis Betclic. Mecz Hurkacza dzisiaj na żywo zobaczysz po rejestracji konta. W Betclic możesz oglądać też między innymi wszystkie mecze Igi Świątek.

OGLĄDAJ TUTAJ