Hurkacz – Griekspoor transmisja. Gdzie oglądać na żywo?

Hurkacz – Griekspoor transmisja. Gdzie oglądać na żywo?
Icon Sport

Hubert Hurkacz przystępuje do walki o półfinał turnieju w szwajcarskiej Bazylei. Rywalem Polaka będzie dobrze mu znany Tallon Griekspoor. Holender pokonał wcześniej Alexa de Minaura, a Hurkacz Jana Lennarda Struffa. Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Griekspoort? Transmisja na żywo na Polsacie Sport, a online za darmo we Fortunie.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Griekspoor? Transmisja online za darmo

To już trzeci mecz Hurkacza i Griekspoora w tym sezonie. Raz wygrał Polak, a raz Holender. Wiemy gdzie oglądać Hurkacz – Griekspoor. Transmisja online za darmo będzie dostępna u bukmachera Fortuna. Wymagana jest rejestracja konta z czerwonego przycisku. Spotkanie zaplanowano na 27 października i rozpocznie się nie przed godziną 14:00 czasu polskiego.

Hurkacz – Griekspoor transmisja tv, na jakim kanale mecz Polaka?

Mecz Hurkacz – Griekspoor zostanie pokazany na Polsacie Sport. Jeżeli nie masz tego kanału, możesz wykupić do niego dostęp w serwisie Polsat Box Go. Zalecamy jednak zdecydowanie skorzystanie z darmowej transmisji i oglądać mecz Hurkacza na żywo u bukmachera Fortuna. Możesz skorzystać z czerwonego przycisku na wstępie tekstu.