Hurkacz – Nadal transmisja. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Hurkacz – Nadal transmisja. Gdzie oglądać mecz na żywo?
Icon Sport

Hubert Hurkacz w drugiej rundzie turnieju ATP w Rzymie zagra z Rafaelem Nadalem. Z meczu Hurkacz – Nadal transmisja dostępna będzie online i to za darmo. Sprawdź szczegóły.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Nadal? Transmisja online

Mecz Huberta Hurkacza z Rafaelem Nadalem zostanie rozegrany już w sobotę, a więc 11 maja 2024 roku. Początek po meczu Igi Świątek z Julią Putincewą, ale nie przed godziną 13:00 czasu polskiego. Transmisję meczu będzie można oglądać za darmo w STS TV. Wymagana jest rejestracja konta. Wykorzystaj do tego link w tekście i oglądaj mecz Hurkacza dzisiaj na telefonie lub komputerze.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hurkacz – Nadal transmisja TV, na jakim kanale mecz?

Oczywiście naturalną sprawą jest to, że z meczu Hurkacz – Nadal transmisja będzie dostępna także w telewizji. Prawa do pokazywania tenisowego cyklu ATP, a więc także turnieju w Rzymie i meczu Hurkacza z Nadalem posiada Polsat. Spotkanie Hurkacza można zatem obejrzeć na sportowych antenach Polsatu. Odpowiednio wcześniej ruszy studio, a po meczu należy spodziewać się wywiadu na gorąco z wrocławianinem, który miejmy nadzieję pokona Nadala i awansuje do trzeciej rundy.

Hurkacz jeszcze nigdy nie grał przeciwko Nadalowi

Choć Hubert Hurkacz jest już długo w światowym cyklu, a Rafael Nadal jeszcze dłużej, to obaj panowie nie mieli jeszcze okazji konfrontować się przeciwko sobie. W pierwszym w historii pojedynku faworytem będzie jednak Polak. Poprawił on grę na cegle, a jak wiadomo, Nadal w ostatnim czasie grał bardzo mało i walczył z licznymi urazami. Trzeba jednak uważać na Hiszpana, który już dziesięciokrotnie w swojej karierze wygrywał turniej w Rzymie. Nadal może się w każdej chwili przebudzić, a zatem Hurkacz musi zagrać naprawdę na najwyższym poziomie. Jazda  Hubi!