Kiedy gra Hubert Hurkacz na ATP Paryż 2023 z Dimitrowem?

Kiedy gra Hubert Hurkacz na ATP Paryż 2023 z Dimitrowem?
Icon Sport

Kibice poznali godzinę najbliższego meczu Huberta Hurkacza. Kiedy gra Hurkacz z Dimitrowem? Mecz odbędzie się już w piątek, 3 listopada 2023 roku.

Kiedy gra Hubert Hurkacz następny mecz w Paryżu? O której godzinie?

Kiedy gra Hurkacz z Dimitrowem w ćwierćfinale turnieju ATP Paryż 2023? Znamy już plan gier na piątek, 3 listopada, bo właśnie wtedy na kort po raz kolejny wyjdzie wrocławianin. Mecz Hurkacz – Dimitrow o godzinie 14:00 czasu polskiego. Zwycięzca tego spotkania awansuje do półfinału i zmierzy się z wygranym pary Tsitsipas – Chaczanow. Co ciekawe ten pojedynek rozpocznie się od razu po zakończeniu meczu Huberta Hurkacza.

To Bułgar Grigor Dimitrow jest faworytem nadchodzącego piątkowego meczu przeciwko Hubertowi Hurkaczowi. Z jednej strony nie może to dziwić, bowiem Dimitrow wygrał każdy z trzech rozegranych jak na razie pojedynków z Hurkaczem. Z drugiej jednak, Polak od dłuższego czasu utrzymuje wyborną formę i niesiony szansą awansu na turniej finałowy w Turynie może odnieść kolejne zwycięstwo. Wiedząc kiedy gra Hubert Hurkacz, oczywiście za to ściskamy kciuki.