Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo – transmisja online, kiedy gra? (05.11.2023)

Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo – transmisja online, kiedy gra? (05.11.2023)
Icon Sport

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Transmisja na żywo w tv i online dostępne są za darmo. Warto przypomnieć, że Polka walczy o finał turnieju WTA Finals 2023, a jej najbliższą rywalką będzie Aryna Sabalenka.

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja, wynik (05.11.2023)

Aktualizacja: mecz został przerwany i zostanie wznowiony 5 listopada 2023 roku (niedziela) nie przed godziną 22:30 czasu polskiego.

Dla Igi Świątek najbliższy mecz jest niebywałą szansą. I to nie tylko na awans do finału WTA Finals 2023, ale też na przeskoczenie w rankingu Aryny Sabalenki i bycie ponownie liderką światowych list. Na sam początek warto wiedzieć kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj. Mecz Świątek – Sabalenka w nocy z 4 na 5 listopada 2023 roku, po zakończeniu starcia Gauff – Pegula, a więc zapewne około 00:30 czasu polskiego. To będzie wyjątkowo emocjonująca noc dla fanów tenisa ziemnego. Zwłaszcza, że pogoda w meksykańskim Cancun nie rozpieszcza i możliwe są przesunięcia meczów.

To Iga Świątek jest faworytką bukmacherów, ale to nie dziwi. Polka gra na WTA Finals 2023 od zwycięstwa do zwycięstwa i po trzech meczach fazy grupowej ma bilans 3 wygranych i 0 straconych setów. Aryna Sabalenka potknęła się z Jess Pegulą oraz namęczyła się z Jeleną Rybakiną. Skoro wiesz już kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj, to warto wiedzieć, że jeżeli Polka pokona Białorusinkę, a następnie wygra w finale turniej WTA Finals 2023, to ponownie zasiądzie na fotelu liderki rankingu WTA Finals. Stawka meczu Świątek – Sabalenka jest zatem ogromna. Warto wiedzieć, gdzie oglądać mecz Świątek – Sabalenka. Transmisja będzie dostępna oczywiście za darmo.

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo? WTA Finals 2023

Z meczu Świątek – Sabalenka transmisja tv na Canal+ Sport. Będzie można oglądać także mecz za darmo w internecie. Darmowa transmisja online jest dostępna po rejestracji w STS. Skorzystaj z poniższego linku.

OGLĄDAJ TUTAJ