Kiedy gra Świątek finał WTA San Diego 2022? O której mecz?

Kiedy gra Iga Świątek w finale WTA San Diego 2022? O której mecz i z kim zagra Świątek? Znamy najnowsze doniesienia na ten temat.

kiedy gra Świątek finał WTA San Diego 2022

Kiedy finał WTA San Diego 2022? O której godzinie mecz Świątek? Z kim?

Iga Świątek po trzysetowym meczu, przerywanym z powodu opadów deszczu, pokonała Jessicę Pegulę i osiągnęła finał WTA San Diego 2022. Kiedy gra Świątek mecz? To już jest jasne, kiedy finał WTA San Diego 2022. Mecz  Świątek – Vekić w finale WTA San Diego zostanie rozegrany w nocy, z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego, o 1:00.

Jasne jest już, z kim zagra Świątek w finale WTA San Diego 2022. Drugi półfinał Donna Vekić – Danielle Collins zakończył się po kilkunastogodzinnej przerwie, spowodowanej opadami. Iga Świątek w finale zagra z Donną Vekić, która w decydującym trzecim secie wygrała tie-breaka, odwracając losy meczu ze stanu 2:4. Mecz został zakończony dopiero po 22, a to oznacza, że Chorwatka będzie miała mało czasu na regenerację przed finałem.

Liczymy naturalnie, że Iga Świątek wygra w finale WTA San Diego 2022. Kiedy finał? 1:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek. Gdzie oglądać? Spójrz poniżej. Ponadto z meczu Świątek – Vekić transmisja telewizyjna na antenie Canal+ Sport.

Transmisje online
Szczegóły
Oglądaj na żywo

Transmisje online sts

Transmisje za darmo na żywo w STS TV.

OGLĄDAJ TUTAJ

 

Transmisje online betclic

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

Oglądaj tutaj
 

Transmisje online Fortuna

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

OGLĄDAJ TUTAJ

 

Transmisje online SUPERBET

Darmowe transmisje w Superbet.

Oglądaj tutaj