Świątek – Azarenka transmisja. Gdzie oglądać mecz Świątek na żywo?

Świątek – Azarenka transmisja. Gdzie oglądać mecz Świątek na żywo?
Icon Sport

Iga Świątek w ćwierćfinale WTA Doha 2024 zmierzy się z Wiktoryją Azarenką. Gdzie oglądać mecz Świątek – Azarenka? Transmisja na Canal+ Sport, ale także za darmo w internecie. Kliknij w poniższy link i oglądaj mecz Świątek dzisiaj na żywo w Fortunie.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Świątek – Azarenka? Transmisja online

Iga Świątek kolejny raz zagra w trzecim meczu dnia od godziny 13:30, a to oznacza, że jej mecz powinien rozpocząć się 15 lutego około godziny 17:00. Gdzie obejrzeć mecz Świątek – Azarenka? Transmisja online pojawi się za darmo w serwisie Fortuna. Oglądanie meczu jest bardzo proste. Wystarczy założyć konto i postawić dowolny zakład, choćby za 2 złote. Dzięki temu zyskasz dostęp do transmisji wydarzeń sportowych na 7 dni. Transmitowane są wszystkie mecze tenisa ziemnego, ale także na przykład piłka nożna. Kliknij poniżej i oglądaj mecz Świątek dzisiaj na żywo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Mecz Świątek dzisiaj – transmisja na żywo Świątek – Azarenka

Oczywiście będzie też dostępna tradycyjna forma oglądania meczu Świątek w ćwierćfinale turnieju w Doha. Transmisja Świątek – Azarenka pojawi się na antenie Canal+ Sport. Eksperckie studio ruszy około pół godziny przed początkiem meczu, a zatem początku transmisji można spodziewać się około godziny 16:30.

Iga wielką faworytką

Polka jest zdecydowaną faworytką do wygrania turnieju w Doha. Iga broni zeszłorocznego tytułu, a przeciwko Azarence wygrała dwa ostatnie mecze. Po tym, jak raszynianka zaprezentowała się w dwóch pierwszych spotkaniach w Doha, kiedy zmiotła z kortu Cirsteę i Aleksandrową, nikt nie ma wątpliwości, że przed Azarenką wyjątkowo trudne zadanie. Nawet, jeśli w poprzedniej rundzie Białorusinka błyskawicznie odprawiła z kwitkiem Jelenę Ostapenko. Skwitujemy to krótko: Jazda Iga!