forBET bonus na start – 2220 zł + 14% do wygranych

forBET bonus na start – 2220 zł + 14% do wygranych

Na stronie forBET bonus na start to aż trzy promocje. Łącznie 2200 zł i 14 dni gry bez podatku!

Ile wynosi najwyższy w forBET bonus na start?

forBET bonus na start Szczegóły Kod promocyjny forBET

ZAKŁAD BEZ RYZYKA

aż do 1150 PLN

 

FORMAX

BONUS OD DEPOZYTU

 

100% aż do 2000 PLN

FORMAX

BEZ PODATKU

 

przez 30 dni

FORMAX

Jak odebrać od forBET bonus powitalny? Instrukcja krok po kroku

W powyższej tabeli możesz sprawdzić, jakie bonusy oferują zakłady bukmacherskie forBET, a jak je odebrać? Podążaj poniższymi krokami.

 • Kliknij w dowolny link w naszym tekście
 • Zarejestruj się i podaj w formularzu forBET kod promocyjny
 • Wpłać min. 20 zł
 • Obróć jeden raz depozytem (min. kurs 2.00)
 • Otrzymasz 100% swojego depozytu aż do 2000 zł
 • Po rejestracji przez 14 dni zagrasz także bez podatku
 • Sprawdź kolejną promocję i zyskaj MaxiZysk do 200 zł

Bonus od 1. wpłaty: 100% do 2000 złotych

Na stronie bukmacherskiej forBET bonus na start to depozytowe 100% do 2000 złotych. Nie mylisz się, bukmacher podwaja pierwszą wpłatę aż do 2000 złotych. Żeby otrzymać swoją premię, musisz zdeponować co najmniej 20 złotych, a następnie obrócić jeden raz swoją wpłatą. Weź pod uwagę, że do obrotu zaliczają się wyłącznie zakłady single lub AKO po kursie min. 2.00. Po wykonaniu obrotu na Twoim koncie pojawi się bonus. I teraz będziesz miał 14 dni na jego obrócenie. Kwota bonusu podlega dwukrotnemu obrotowi wyłącznie na zakładach akumulowanych z minimum trzema selekcjami. Poza tym, kupon kwalifikowany do obrotu nie może mieć kursu niższego od 2.50, a każde zdarzenie na nim musi posiadać kurs co najmniej 1.30. Swój bonus możesz wykorzystać na wszystkie zakłady sportowe i esport w forBET z wyjątkiem oferty sportów wirtualnych.

forbet bonus powitalny

Bonus w porównaniu do innych bukmacherów jest okazały. Podoba się zarówno wysoka kwota – 2000 złotych, jak i dość przyjemne i przejrzyste warunki obrotowe.

Przykład otrzymania bonusu 100% od pierwszego depozytu i jego obrotu

Po wpłacie pierwszego depozytu musisz nim obrócić jeden raz (kurs 2.00). I nie ma znaczenia wysokość Twojej wpłaty. Minimalnie musisz zdeponować 20 złotych – po obrocie otrzymasz bonus 20 złotych. Jeśli wpłacisz więcej, na przykład 100 zł, to po obrocie otrzymasz drugie tyle. I tak dalej aż do 2000 zł, które otrzymasz po obrocie za depozyt 2000 zł lub wyższy.

Nie będziesz mógł wypłacić otrzymanych środków, zanim nie dokonasz kolejnego  – tym razem dwukrotnego obrotu. Tym razem pamiętaj, żeby umieszczać na kuponach min. 3 zakłady o minimalnym kursie kuponu 2.50 oraz każdego zdarzenia 1.30. Dwukrotny obrót oznacza tyle:

 • Jeżeli wpłacisz 100 zł, otrzymasz 100 zł bonusu – obrócić musisz 200 zł.
 • Jeżeli wpłacisz 2000 zł, otrzymasz 2000 zł bonusu – obrócić musisz 4000 zł.

Oznacza to tyle, że musisz obrócić kwotą otrzymanego bonusu dwa razy zanim będziesz mógł wypłacić środki. Nie musisz wykonywać obrotu na jednym kuponie, możesz rozłożyć środki na kilka czy nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt kuponów. Pamiętaj jednocześnie, że w forBET bonus na start możesz otrzymać tylko jeden raz za pierwszą wpłatę. Dlatego dobrze zastanów się ile wpłacisz na pierwszy raz, bo dokładnie od tego zależy kwota ewentualnego bonusu powitalnego.

Kiedy nie otrzymasz bonusu na start 100% lub bonus przepadnie? Zobacz

W forBET bonus na start nie będzie Ci przysługiwał, jeżeli wpłacisz mniej niż 20 złotych na pierwszy depozyt lub jeżeli nie obrócisz depozytem według wyżej opisanych wymagań bukmachera.

Z kolei jeżeli nie zdążysz obrócić dwukrotnością otrzymanego bonusu w ciągu 14 dni, niestety, ale otrzymany od forBET bonus na start przepadnie. Nie ma tu znaczenia, czy obrócisz większą część kwoty czy w ogóle. Wyrobić należy cały obrót i nie ma od tego odstępstwa.

Bonus MaxiZysk: mnożnik do 200 złotych

W forBET bonus na start 100% to jedno, ale możesz wyhaczyć także MaxiZysk do 200 złotych. Bonus otrzymasz za drugi depozyt. Żeby go aktywować musisz wpłacić minimum 20 złotych, a następnie w ciągu 48 godzin postawić kwalifikowany zakład akumulowany. Jego wymagania to: min. 3 selekcje, min. kurs każdej 1.40. Jeżeli aktywujesz na nim MaxiZysk bukmacher podwoi Twój zysk. Maksymalnie z tej promocji możesz wyciągnąć 2279 złotych. Bonus nie ma warunku obrotu! Warto docenić zakłady bukmacherskie forBET za bonus także od drugiego depozytu. Nie każdy bukmacher posiada dwie promocje powitalne w swojej ofercie. A szepniemy Ci po cichu, że to jeszcze nie wszystko. Zatem czytaj dalej i zobacz, jakie jeszcze bonusy ma forBET.

forbet maxi zysk

Przykład zastosowania mnożnika MaxiZysk

 • Jeżeli wpłacisz 20 złotych, to właśnie taka stawka kuponu zostanie objęta mnożnikiem wygranej x2. Przykładowo: obstawiasz za 20 złotych kupon akumulowany o łącznym kursie 8.00 = Twoja ewentualna wygrana bez mnożnika zysku 160 zł. Po zastosowaniu mnożnika zysku (wygrana – stawka) MaxiZysk, Twoja wygrana wyniesie nie 160 złotych, a 280 złotych.*
 • Jeśli zdecydujesz się zdeponować 200 zł, wówczas mnożnik da jeszcze okazalszy bonus. Przykładowo: obstawiasz za 200 złotych kupon akumulowany, o łącznym kursie 8.00 = Twoja ewentualna wygrana z mnożnikiem wyniesie 2279 zł (max. kwota bonusu)*

* oczywiście przy powyższych wyliczeniach nie wzięliśmy pod uwagę podatku bukmacherskiego. Zrobiliśmy to celowo, aby przejrzyście przedstawić zasadę działania mnożnika MaxiZysk.

+14% do wygranych przez 14 dni po rejestracji konta w forBET

Oprócz bonusów, nazwijmy stricte pieniężnych czekają w forBET także zakłady bez podatku. Jak odebrać taki od forBET bonus? Nie musisz wprowadzać kodu, dokonywać określonego w regulaminie minimalnego depozytu 20 zł, który dotyczy dwóch wcześniejszych bonusów. Po prostu rejestrujesz się w forBET i od momentu zakończenia tego procesu, możesz grać bez podatku. Oczywiście musisz sprostać wymaganiom bukmachera, ale jeśli lubisz zakłady wielokrotne, to nie powinno to być większym kłopotem. Prosta matematyka mówi, że dzięki zakładom bez podatku wygrywasz o 14% więcej.

Zasada jest prosta – forBET przez 14 dni nie nalicza podatku na kuponach składających się z minimum 3 lub więcej zdarzeń. Przy tym kurs każdego zdarzenia musi być równy lub wyższy od 1.30.

Przykład zakładów bez podatku w forBET

Żeby dokładniej zobaczyć jak funkcjonują zakłady bez podatku, spójrz na dwa przykłady.

Chcemy zagrać za 10 zł kupon składający się z trzech zdarzeń, spełniający zasadę min. kursu 1.30 dla każdego z nich, a więc kwalifikującego się do zakładu bez podatku:

Polska – Francja X – 3,50

Niemcy – Senegal 1 – 1,40

Anglia – Kostaryka 1 – 1,49

Zakład z podatkiem, potencjalna wygrana: 64,25 zł

Zakład bez podatku (w forBET przez 14 dni), potencjalna wygrana:  73,01 zł

Jak widzisz przy stawce 10 zł na jednym kuponie możesz wygrać o prawie 10 złotych więcej, a teraz sobie pomyśl, jeżeli szczęście dopisze przez 14 dni? Może się dziać, ale też pamiętaj, że zakłady bukmacherskie to nie zawsze zwycięstwa, a też możliwość porażki i te zdarzają się statystycznie częściej, aniżeli wygrane.

I byśmy zapomnieli. W forBET zakłady bez podatku dotyczą dowolnego sportu. Obstawiasz piłkę nożną, siatkówkę a może hokej czy MMA? Przez dwa tygodnie po rejestracji możesz to robić tak, jak na powyższym przykładzie, bez podatku. W tym celu nie musisz nic klikać, odbierać czy aktywować. Po prostu bukmacher sam odejmie podatek z Twojego zakładu o ile spełniłeś jego wytyczne (3 zdarzenia, kurs 1.30)

Najlepsze powody, dla których warto zarejestrować się w forBET

forbet bonus na start

Wahasz się czy warto zarejestrować się w forBET? Sprawdź powody, dla których sądzimy, że warto!

Bonusy powitalne

W forBET bonus na start 100% do 2000 zł musi się podobać! Do tego dochodzą przecież kolejne promocje, a nie ma nic przyjemniejszego, jak rozpoczęcie przygody w zakładach bukmacherskich z dodatkowym kapitałem na grę.

Oferta zakładów

Zakłady sportowe, esport, sporty wirtualne a nawet zakłady mające niewiele wspólnego z rywalizacją sportową – to wszystko znajdziesz u bukmachera forBET. Obstawiać możesz na wiele sposobów, a nawet samemu tworzyć zakłady za pomocą funkcji BetArchitekt.

Kursy bukmacherskie

Dobre zakłady bukmacherskie to także korzystne kursy. O to nie musisz się martwić, bowiem forBET trzyma “fason” i ze swoimi kursami plasuje się na czołowej lokacie rankingu polskich bukmacherów. Oczywiście, jak wszędzie są pewne wahania, ale nie ma co ukrywać – forBET do atrakcyjności kursów przykłada dużą wagę.

Najczęściej zadawane pytania o bonus w forBET

Ile wynosi w forBET bonus na start?

Bonus powitalny w forBET to nawet 2200 zł (100% do 2000 zł + MaxiZysk do 200 zł) oraz 14 dni gry bez podatku!

Czy jest w forBET freebet?

Na chwilę obecną nie, ale darmowy zakład możesz otrzymać w dniu swoich urodzin.

Jaki jest do forBET kod?

Aktualny kod promocyjny sprawdzisz bezpośrednio w naszym tekście.

Czy jest w forBET aplikacja mobilna?

Oczywiście, że tak: dla Androida i iOS i na obu platformach możesz odebrać od forBET bonus na start.

Jak zdobyć w forBET bonus mobilny?

Niestety, na ten moment forBET nie przygotował dedykowanej promocji w aplikacji mobilnej.

Czy w forBET bonus na start może się podobać? Sprawdź opinie

Jeśli chodzi o bonus w forBET, opinie graczy są zadowalające. Może podobać się zarówno kwota bonusu powitalnego, jak i przystępne warunki obrotu. Można pokręcić nieco nosem na 14 dni, które bukmacher daje na obrót. Gracze twierdzą, że zdecydowanie lepiej, gdyby było to 30 dni. Z drugiej strony jednak, nie można mieć wszystkiego.

Oprócz bonusu powitalnego o forBET opinie generalnie są od dobrych do bardzo dobrych. Jako główne plusy tego bukmachera wymienia się szeroką ofertę sportów, dobre zakłady na esport oraz przede wszystkim korzystne kursy bukmacherskie. forBET coraz śmielej poczyna sobie też w kwestii transmisji wideo, choć póki co, nie można go nazwać żadnym tuzem, a jedynie raczkującym w streamingu bukmacherem. Przyjemna jest także w forBET rejestracja, gdzie szybko możesz otworzyć konto i obstawiać mecze.

 • Dobry bonus powitalny,
 • Ciekawe promocje dla graczy,
 • Duża liczba zdarzeń bukmacherskich,
 • Korzystne kursy bukmacherskie.

Jeżeli nie forBET to jaki bukmacher? Zobacz inne oferty i bonusy

Skoro wciąż się wahasz czy zarejestrować się w forBET, to mamy Ci do pokazania jeszcze trzy alternatywne oferty. Bukmacherzy Betclic, STS oraz LV BET również posiadają ciekawe bonusy powitalne. Różnią się tym, co ma do zaoferowania forBET, ale przecież o to chodzi, aby nie wszyscy mieli to samo, a co za tym idzie… gracze mogli wybierać, co im lepiej odpowiada.

Jeśli nie jesteś zadowolony z oferty forBET – masz do tego prawo. W końcu, ilu graczy, tyle zdań. Możesz sprawdzić więc Betclic, STS oraz LV BET, które równie mają ciekawe bonusy. W przypadku Betclic jest to cashback do 550 złotych, STS oferuje 100% do 1200 zł + cashback 30 zł + freebet 25 zł, a LV BET nawet 3353 zł w czterech bonusach na start.