Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Na horyzoncie ostatni mecz drugiej kolejki PGE Ekstraligi 2024! Zanosi się na naprawdę duże emocje. Wszystko za sprawą tego, że zmierzą się drużyny, które – według ekspertów – mają walczyć o utrzymanie. Gdzie dostępna będzie Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz transmisja?

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz? Transmisja na żywo (21.04.2024)

Rozkręca nam się rywalizacja w ramach PGE Ekstraligi! Tym razem wyjaśniam, Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz gdzie oglądać. Okazuje się, że ten pojedynek będzie można śledzić między innymi przez internet – na platformie Canal+ online.

Starcie Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz zaplanowane zostało na 21 kwietnia 2024 roku (niedziela). Początek rywalizacji w Winnym Grodzie nastąpi natomiast o 19:15. W ciemno można zakładać, że emocji absolutnie nie zabraknie.

OGLĄDAJ TUTAJ

Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Oczywiście przewidziana została nie tylko transmisja internetowa. Mecz Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz zobaczysz także w telewizji.

Przekaz live z pojedynku zielonogórzan z grudziądzanami pojawi się na Canal+ Sport. Warto wygospodarować trochę czasu, by śledzić to spotkanie. W ciemno można zakładać, że obie ekipy dadzą z siebie wszystko, by móc zgarnąć pełną pulę.

Starcie Falubazu z GKM-em

Lepiej w rozgrywki PGE Ekstraligi wszedł Falubaz Zielona Góra. Co prawda zielonogórzanie przegrali we Wrocławiu 41:47, jednak pozostawili po sobie całkiem niezłe wrażenie. Dali do zrozumienia, że w tym sezonie nie będą chłopcami do bicia.

Jeżeli chodzi natomiast o GKM Grudziądz, to ta drużyna na pewno ma o czym myśleć. W premierowym pojedynku przegrała na domowym owalu z Motorem Lublin aż 38:52.

Faworytem starcia Falubaz – GKM jest ekipa gospodarzy. Każdy inny wynik niż triumf gospodarzy będzie niespodzianką.