Motor Lublin – Apator Toruń transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Motor Lublin – Apator Toruń transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Pora na kolejne emocje związane z PGE Ekstraligą 2024. Tym razem wyjaśniam, gdzie dostępna będzie Motor Lublin – Apator Toruń transmisja starcia przy Alejach Zygmuntowskich w Lublinie. Czy pojawi się stream online?

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Motor Lublin – Apator Toruń? Transmisja na żywo (26.04.2024)

Niektórzy zastanawiają się, Motor Lublin – Apator Toruń gdzie oglądać przez internet. Okazuje się, że stream online dostępny będzie przynajmniej w dwóch miejscach. Znajdziesz go na Canal+ online oraz Pilot WP.

Pojedynek Motor Lublin – Apator Toruń zaplanowany został na 26 kwietnia 2024 roku. Początek rywalizacji o godz. 20:30. W ciemno można zakładać, że zadzieje się sporo. O końcowym rozstrzygnięciu zadecydować mogą totalne detale!

OGLĄDAJ TUTAJ

Motor Lublin – Apator Toruń transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Gdzie oglądać mecz w telewizji? Przekaz telewizyjny dostępny będzie w Eleven Sports 1. Właśnie tam obejrzysz piątkowe starcia PGE Ekstraligi 2024. A właśnie na ten dzień przewidziano konfrontację Orlen Oil Motor Lublin – KS Apator Toruń.

Oczywiście zdecydowanym faworytem tej potyczki są gospodarze. Każdy inny wynik niż przekonujący sukces lubelskich “Koziołków” będzie wręcz gigantyczną niespodzianką. Czas pokaże, na ile torunianie zdołają się postawić.

Dotychczasowe mecze Motoru i Apatora

Orlen Oil Motor Lublin do tego sezonu przystąpił z zamiarem obrony mistrzowskiego tytułu. W rozgrywki PGE Ekstraligi lubelskie “Koziołki” weszły imponująco. To dlatego, że na “dzień dobry” pokonały zespół GKM Grudziądz aż 52:38. W drugim starciu Motor rozbił Stal 55:35.

Jeżeli chodzi zaś o ekipę toruńskiego Apatora, to ona w pierwszym meczu bieżącego sezonu okazała się słabsza od Stali Gorzów – było 39:51. Następnie Apator wręcz rozbił leszczyńską Unię, osłabioną brakiem Kołodzieja. Na Motoarenie padł wynik 59:31. To był prawdziwy żużlowy nokaut.