Motor Lublin – Falubaz Zielona Góra transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Motor Lublin – Falubaz Zielona Góra transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Pora na kolejne emocje związane z rozgrywkami PGE Ekstraligi 2024. Tym razem wyjaśniam, gdzie dostępna będzie Motor Lublin – Falubaz Zielona Góra transmisja. Mecz obejrzysz przez internet, ale i w telewizji.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Motor Lublin – Falubaz Zielona Góra? Transmisja na żywo (17.05.2024)

Spotkanie Motor Lublin – Falubaz Zielona Góra na pewno zagwarantuje nam mnóstwo emocji. W ciemno można zakładać, że beniaminek zrobi wszystko, by postawić twarde warunki.

Motor Lublin – Falubaz Zielona Góra gdzie oglądać? Transmisję online z tego pojedynku znajdziesz na takich platformach jak Pilot WP oraz Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ

Motor Lublin – Falubaz Zielona Góra transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Nie zabraknie także transmisji telewizyjnej. Będzie ona dostępna na kanale Eleven Sports 1.

Warto wspomnieć o tym, że spotkanie Motor Lublin – Falubaz Zielona Góra zaplanowano na 17 maja 2024 roku. Początek rywalizacji o godzinie 18:00.

Doskonałe wejście w sezon Motoru Lublin

Motor Lublin, lider tabeli PGE Ekstraligi, jest w doskonałej formie. Z kompletem zwycięstw w czterech meczach i imponującą różnicą punktów (+62), drużyna z Lublina z pewnością stanie na torze z dużą pewnością siebie. Silna forma zespołu oraz doskonała taktyka i skuteczność zawodników to największe atuty.

Falubaz Zielona Góra, plasujący się na piątej pozycji, może mieć mieszane uczucia co do swojego dotychczasowego występu w sezonie. Z jednym zwycięstwem, jednym remisem, dwoma porażkami i bilansem punktowym -8, Zielonogórzanie potrzebują punktów, aby poprawić swoją pozycję w tabeli i wrócić na zwycięski tor.

Konfrontacja lidera tabeli z drużyną beniaminka obiecuje być ekscytująca. Czy Motor Lublin utrzyma swoją dominację, czy też Falubaz Zielona Góra zaskoczy i zdobędzie cenne punkty na trudnym terenie przeciwnika? Będzie się działo – to pewne.