Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Ostrzymy sobie zęby na kolejne emocje związane z Metalkas 2. Ekstraligą. Tym razem skupiam uwagę na starciu z Bydgoszczy, gdzie możemy doświadczyć jednostronnego widowiska, choć wcale nie musi tak być! Gdzie dostępna będzie Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź transmisja? Odpowiedź zawarłem poniżej.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź? Transmisja na żywo (28.04.2024)

Nie wiecie Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź gdzie oglądać? Pora zatem rozwiać wszelkie wątpliwości pojawiające się w kontekście tego starcia. Otóż transmisja internetowa z pojedynku bydgoskiej Polonii z Orłem Łódź dostępna będzie na Canal+ online.

Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź obejrzysz przez internet z poziomu rozmaitych urządzeń. Możesz postawić na komputer, smartfon, tablet, ale i telewizor. Każdy powinien zatem znaleźć coś dla siebie.

Mecz Polonia – Orzeł już 28 kwietnia o 14:00.

OGLĄDAJ TUTAJ

Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Zastanawiasz się, czy dostępna będzie transmisja TV z meczu Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź? Niestety, w tym przypadku nie mamy dobrych informacji.

Okazuje się bowiem, że ten mecz będzie pokazywany tylko na Canal+ online. Spotkanie obejrzysz zatem wyłącznie przy wykorzystaniu internetu. To z pewnością nie ucieszy miłośników tradycyjnych rozwiązań.

Kto faworytem meczu Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź?

Faworyt tego spotkania jest ewidentny. Zdecydowanie większe szanse na sukces podczas pojedynku Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź ma zespół gospodarzy. Bydgoszczanie solidnie weszli w sezon, wygrywając u siebie z Arged Malesą 51:38. Następnie przegrali na wyjeździe z Wilkami Krosno, ale tylko 42:48.

Orzeł Łódź natomiast ma za sobą dotkliwą klęskę w Rzeszowie. Z tamtejszą Stalą przegrał aż 36:53. W drugiej kolejce natomiast na razie nie jechał, a wszystko z uwagi na fakt, że konfrontacja z drużyną PSŻ Poznań została przełożona na 30 kwietnia.