Stal Rzeszów – Wilki Krosno transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Stal Rzeszów – Wilki Krosno transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Interesująco zapowiada się konfrontacja trzeciej kolejki Metalkas 2. Ekstraligi w Rzeszowie. W podkarpackich derbach dojdzie do starcia Stali Rzeszów z Wilkami Krosno. W ciemno można zakładać, że na torze zadzieje się naprawdę sporo. Gdzie dostępna będzie Stal Rzeszów – Wilki Krosno transmisja?

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Stal Rzeszów – Wilki Krosno? Transmisja na żywo (28.04.2024)

Jeszcze nie wiesz, Stal Rzeszów – Wilki Krosno gdzie oglądać online? Pora zatem rozwiać wątpliwości. Otóż internetowy przekaz z tego widowiska dostępny będzie za pośrednictwem platformy Canal+ online. W ciemno można zakładać, że emocji nie zabraknie.

Ale warto już teraz zaznaczyć jeszcze, że pojawi się także transmisja telewizyjna. O tym szerzej poniżej.

OGLĄDAJ TUTAJ

Stal Rzeszów – Wilki Krosno transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Część meczów Metalkas 2. Ekstraligi pokazywana jest tylko w sieci. W przypadku starcia Stal Rzeszów – Wilki Krosno sprawy mają się zupełnie inaczej. Dostępna będzie nie tylko transmisja na Canal+ online, ale i dostępny będzie przekaz telewizyjny na Canal+ Sport 5.

Z pewnością nie zabraknie takich, którzy chętnie obejrzą starcie Stal Rzeszów – Wilki Krosno. To spotkanie czeka nas już 28 kwietnia o godz. 14:00. Będzie się działo, oj będzie!

Jak szło Stali i Wilkom?

Warto sprawdzić, jak dotychczas radziły sobie te dwie ekipy. Texom Stal Rzeszów na inaugurację pojechała z Orłem Łódź i pewnie wygrała – 54:36. W drugiej kolejce ten zespół przegrał z deszczem – starcie w Rybniku przełożono na 30 kwietnia.

Cellfast Wilki Krosno miały więcej szczęścia i odjechały oba spotkania Metalkas 2. Ekstraligi. Najpierw krośnianie wygrali w Gdańsku 47:43, a następnie rozprawili się z ekipą Polonii Bydgoszcz. Na domowym owalu, po niezbyt pasjonującym widowisku, triumfowali 48:42. Krośnianie walczą więc o utrzymanie zwycięskiej passy.