PSŻ Poznań – Polonia Bydgoszcz transmisja: Gdzie oglądać mecz?

PSŻ Poznań – Polonia Bydgoszcz transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Czas na następne emocje związane z Metalkas 2. Ekstraligą. Tym razem wyjaśniam, gdzie dostępna będzie PSŻ Poznań – Polonia Bydgoszcz transmisja. Czy mecz będzie można oglądać w telewizji i przez internet? Już wszystko jasne.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać PSŻ Poznań – Polonia Bydgoszcz? Transmisja na żywo (19.05.2024)

Nie wiesz PSŻ Poznań – Polonia Bydgoszcz gdzie oglądać przez internet? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta.

Bezpośrednia transmisja online pojawi się na platformie Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ

PSŻ Poznań – Polonia Bydgoszcz transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Wolisz oglądać mecze żużlowe w telewizji? Tym razem nie mamy dla ciebie dobrych wieści. Okazuje się bowiem, że mecz PSŻ Poznań – Polonia Bydgoszcz nie będzie pokazywany w TV.

To spotkanie zaplanowano na 19 maja 2024 roku. Początek o 14:00.

PSŻ vs. Polonia: co nas czeka?

W kolejnej rundzie Metalkas 2. Ekstraligi miłośnicy żużla będą świadkami interesującego spotkania, w którym #OrzechowaOsada PSŻ Poznań zmierzy się z Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Mecz ten będzie miał miejsce na torze w Poznaniu, gdzie miejscowy zespół będzie starał się udowodnić swoją wartość po trudnym początku sezonu.

#OrzechowaOsada PSŻ Poznań zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli z 3 punktami zdobytymi w czterech meczach. Bilans “Skorpionów” to jedno zwycięstwo i trzy porażki, co skutkowało negatywnym bilansem punktowym wynoszącym -19. Poznaniacy będą chcieli wykorzystać przewagę własnego toru, aby poprawić swoje dotychczasowe wyniki i dać kibicom powody do radości.

Z kolei Abramczyk Polonia Bydgoszcz prezentuje się znacznie lepiej, zajmując trzecią pozycję w tabeli z dorobkiem 6 punktów. Bilans meczowy to trzy zwycięstwa i jedna porażka, co przełożyło się na imponujący dodatni bilans punktowy +37. Bydgoszczanie z pewnością przyjadą do Poznania pełni ambicji i chęci, aby utrzymać swoją dobrą formę i zbliżyć się do liderów rozgrywek.