ROW Rybnik – Wilki Krosno transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Innpro ROW Rybnik w piątej kolejce Metalkas 2. Ekstraligi rywalizować będzie z Cellfast Wilkami Krosno. Naprzeciwko siebie staną więc dwa zespoły, które mogą pochwalić się mocnymi kadrami. Kto okaże się lepszy? Gdzie dostępna będzie ROW Rybnik – Wilki Krosno transmisja?

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać ROW Rybnik – Wilki Krosno? Transmisja na żywo (19.05.2024)

Zastanawiasz się ROW Rybnik – Wilki Krosno gdzie oglądać? Okazuje się, że ten mecz będzie pokazywany choćby przez internet.

Bezpośredni przekaz online znajdziesz na platformie Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ

ROW Rybnik – Wilki Krosno transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Spotkanie ROW Rybnik – Wilki Krosno zobaczysz także w telewizji. W tym przypadku będzie trzeba wybrać kanał Canal+ Sport 5.

Konfrontacja ROW Rybnik – Wilki Krosno zaplanowana została na 19 maja 2024 roku. Początek rywalizacji w Rybniku o godz. 14:00.

Sytuacja w tabeli Metalkas 2. Ekstraligi

W kolejnym emocjonującym spotkaniu Metalkas 2. Ekstraligi, Innpro ROW Rybnik stanie do rywalizacji z liderem tabeli, Cellfast Wilkami Krosno. Mecz odbędzie się na torze w Rybniku, gdzie miejscowa drużyna będzie miała okazję zmierzyć się z najlepszą ekipą obecnego sezonu.

Innpa ROW Rybnik zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów, co oznacza, że “Rekiny” wygrały wszystkie cztery dotychczasowe spotkania, podobnie jak ich nadchodzący rywale. Ich imponujący bilans punktowy wynosi +38, co świadczy o ich wysokiej formie i efektywności na torze.

Z kolei Cellfast Wilki Krosno również mają na swoim koncie komplet zwycięstw z czterech meczów, ale z nieco lepszym bilansem punktowym +42, co stawia ich na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Wilki Krosno wykazały się świetną formą w dotychczasowych zawodach i nie mają zamiaru zwalniać tempa.

Generalnie czeka nas hit 2. Ekstraligi. Będzie się działo, oj będzie!