Jakub Rzeźniczak wejdzie do klatki. Zawalczy z Marcinem Najmanem?

Jakub Rzeźniczak wejdzie do klatki. Zawalczy z Marcinem Najmanem?
Icon Sport

Wiele wskazuje na to, że do grona piłkarzy, którzy zdecydowali się spróbować sił we freak-fightach, dołączy kolejny zawodnik. Portal meczyki.pl poinformował, że Jakub Rzeźniczak wejdzie do klatki, ponieważ związał się z federacją Clout MMA. Wiemy też, z kim ma zawalczyć były gracz Kotwicy Kołobrzeg.

Ostatnio wokół Jakuba Rzeźniczaka było bardzo głośno. Głównie za sprawy jego sytuacji kontraktowej. Obrońca zakończył przygodę z Kotwicą Kołobrzeg w dość nietypowy sposób, ponieważ klub zdecydował się na rozwiązanie kontraktu. Zawodnik zapowiedział, że zamierza walczyć o swoje prawa przed organami Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Jakub Rzeźniczak zawalczy w Clout MMA? Oto potencjalny rywal

Według informacji podanych przez portal meczyki.pl, Jakub Rzeźniczak nie wróci już na boisko i niebawem ogłosi zakończenie piłkarskiej kariery. Rozbrat od sportu nie potrwa jednak zbyt długo, ponieważ zawodnik ma dołączyć do Clout MMA.

Przypomnijmy, że w Clout MMA występowali już byli piłkarze. Fani mogli oglądać poczynania takich zawodników jak Jakub Wawrzyniak, Tomasz Hajto czy Błażej Augustyn. Dodatkowo, z samą federacją bardzo blisko związany jest inny były reprezentant Polski, a więc Sławomir Peszko.

Wiele wskazuje więc na to, że Jakub Rzeźniczak wejdzie do klatki. Co więcej, według podanych informacji były zawodnik Kotwicy Kołobrzeg miałby spróbować swoich sił z Marcinem Najmanem. Ponoć piłkarz ma przygotowywać się do walki w profesjonalny sposób i przeznaczyć na treningi sporo czasu. Czy zawalczy już na następnej gali? Tego jeszcze nie wiemy.

Jakub Rzeźniczak to 9-krotny reprezentant Polski, który najbardziej kojarzony jest z Legią Warszawa, gdzie spędził 10 lat. Potem trafił jeszcze do Qarabaku FK, a stamtąd wrócił do Polski, grając przez jakiś czas w Wiśle Płock. Stamtąd przeniósł się do Kotwicy Kołobrzeg i można przypuszczać, że na tym jego piłkarska kariera się skończy.