Jeremy Sochan z kapitalnym występem. 23 punkty! (SKRÓT WIDEO)

Jeremy Sochan z kapitalnym występem. 23 punkty! (SKRÓT WIDEO)

Jeremy Sochan rozkręca się z meczu na mecz w NBA! Co prawda jego San Antonio Spurs minionej nocy przegrało z New Orleans Pelicans 117:126, ale Sochan zanotował kapitalny, indywidualny występ.

Jeremy Sochan rzuca 23 punkty! (WIDEO)

Cóż to była za noc! Jeremy Sochan zanotował swój najlepszy, jak dotychczas występ w NBA. Polak rzucił 23 punkty i dołożył do tego 9 zbiórek oraz 6 asyst. Poniżej szczegółowe statystyki Sochana i skrót wideo najlepszych jego akcji z meczu New Orleans Pelicans – San Antonio Spurs.

San Antonio Spurs musieli sobie radzić bez największej gwiazdy, Keldona Johnsona, którego z meczu wyeliminowała kontuzja. Pod nieobecność Johnsona, Jeremy Sochan wziął ciężar gry na swoje barki. Spędził na parkiecie łącznie 31 minut i jako jedyny z koszykarzy Spurs przekroczył granicę 20 punktów. Naprawdę niewiele zabrakło, żeby Sochan zanotował swoje pierwsze double-double w NBA. Zabrakło jednej asysty.

Spurs zajmują przedostatnie miejsce w Konferencji Zachodniej. Wygrali 10 z 31 spotkań, co jest wynikiem zdecydowanie poniżej przedsezonowych oczekiwań.