Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (16.03.2024)

Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (16.03.2024)

Do zakończenia tegorocznego cyklu Raw Air jest już bardzo blisko. Skoki narciarskie dzisiaj odbędą się na mamucim obiekcie w Vikersund. Jak to zwykle na tego typu obiektach bywa, emocji raczej zabraknąć nie powinno.

OGLĄDAJ TUTAJ

O której godzinie i kiedy skoki narciarskie dzisiaj?

Sobota, 16.03.2024

14:45 – Trening

16:00 – Konkurs indywidualny

Cała zabawa na Vikersundbakken wystartuje około 14:45. To właśnie wtedy wedle wszelkich dostępnych informacji powinien się bowiem rozpocząć trening. Na 16:00 zaplanowano natomiast jednoseryjny konkurs indywidualny.

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo?

Jeśli zdarza Ci się śledzić skoki narciarskie, gdzie oglądać ich przebieg może Cię mocno zainteresować. Opcji co ciekawe jest co najmniej kilka. Ta wybierana zdecydowanie najczęściej to prawdopodobnie strona internetowa bądź aplikacja Superbet. Bukmacher od pewnego czasu stał się partnerem Polskiego Związku Narciarskiego i od tamtej pory relacjonuje przebieg każdego kolejnego konkursu skoków. Aby mieć dostęp do transmisji wystarczy posiadać aktywnego konto gracza.

OGLĄDAJ TUTAJ

Stosowne przekazy na żywo tradycyjnie dostępne są także na antenach stacji TVN oraz Eurosport 1.

Rewolucja

Włodarze FIS są świadomi tego, że liczba fanów skoków narciarskich systematycznie spada. Co rusz wykonywane są więc różne zabiegi mające na celu utrzymanie ilości tych kibiców, a przy pozytywnym scenariuszu pozyskanie kolejnych. Następny akcent takiego procederu będzie miał miejsce właśnie podczas rywalizacji w Vikersund.

Zmagania na norweskim mamucie będą podzielone na cztery serie. W tej pierwszej zaplanowanej właśnie na sobotnie popołudnie swoje próby odda najlepsza 40-tka piątkowego prologu. W trzech niedzielnych seriach swoje umiejętności będzie natomiast prezentowało kolejno 30, 20 oraz 10 najlepszych zawodników. Czy taki system się sprawdzi? Czas pokaże. Zapowiada się jednak bardzo interesująco.