Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo. Transmisja tv i online, kiedy gra? (08.10.2023)

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo. Transmisja tv i online, kiedy gra? (08.10.2023)
Icon sport

Wrocławianin awansował do trzeciej rundy turnieju w Szanghaju. W niej zmierzy się przeciwko Tajwańczykowi Yu Hsiou Hsu. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Na żywo transmisja i stream online? Mecz obejrzysz za darmo. 

OGLĄDAJ TUTAJ

Hubert Hurkacz – kiedy gra mecz dzisiaj i o której godzinie? (08.10.2023)

Hubert Hurkacz z racji swojego rozstawienia rozpoczął turniej w Szanghaju od drugiej rundy, w której to pewnie ograł Australijczyka Thanasiego Kokkinakisa. Teraz przed Polakiem kolejny mecz, a jego rywalem będzie rewelacyjny Tajwańczyk Hsu, który wyrzucił z turnieju masters Lorenzo Musettiego. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Pojedynek Hurkacz – Hsu już w niedzielę, a więc 8 października 2023 roku, około godziny 8:30 czasu polskiego. Hurkacz i Hsu wyjdą na kort po zakończeniu meczu Kukuszkin – Evans.

Hubert Hurkacz i Tajwańczyk Hsu nie mieli jeszcze okazji grać przeciwko sobie. Wiedząc jednak kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj, warto też sprawdzić gdzie oglądać Hurkacz – Hsu. Transmisja będzie dostępna za darmo!

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja tv i online za darmo

Z meczu Hurkacz – Hsu transmisja telewizyjna na jednym z kanałów Polsatu Sport. Oprócz tego dostępna będzie darmowa transmisja online. Przeprowadzi ją serwis STS. Wymagane jest założenie konta. W STS obejrzysz wszystkie mecze tenisa ziemnego całkowicie za darmo. Także mecz Igi Świątek czy Magdy Linette. Ponadto STS posiada transmisje piłki nożnej i innych dyscyplin.

OGLĄDAJ TUTAJ