Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo, transmisja, kiedy gra? (16.11.2023)

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo, transmisja, kiedy gra? (16.11.2023)
Icon Sport

Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Na żywo transmisja z meczu z Djokoviciem na ATP Finals 2023 dostępna będzie całkowicie za darmo. Starcie Hurkacz – Djoković już 16 listopada.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hubert Hurkacz – kiedy gra mecz dzisiaj i o której godzinie? 16.11.2023

Wydawało się, że Hubert Hurkacz zakończył już sezon, ale Polak z roli rezerwowego wskoczył do drabinki ATP Finals 2023. Hurkacz zagra w ostatniej serii przeciwko Novakowi Djokoviciowi. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Pojedynek Hurkacz – Djoković w czwartek 16 listopada 2023 roku, o godzinie 14:30 czasu polskiego. To będzie wyjątkowo emocjonujące starcie dla polskich kibiców, którzy zaciskali kciuki za występ Hurkacza w Turynie i udało się. Prawda jest jednak taka, że Polak nigdy nie wygrał przeciwko Serbowi. Czy tym razem uda się ta sztuka?

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja za darmo

Wiesz kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj. Czas odpowiedzieć na pytanie gdzie oglądać Hurkacz – Djoković? Transmisja telewizyjna na antenie Polsat Sport, a transmisja online za darmo w STS. To bukmacher, który wymaga rejestracji, aby móc oglądać mecz Hurkacza dzisiaj na żywo. Zarejestrujesz się w 30 sekund z poniższego linka. Dzięki temu obejrzysz nie tylko mecz Hurkacz – Djoković na żywo, ale też pozostałe pojedynki turnieju ATP Finals w Turynie. Kliknij poniżej.

OGLĄDAJ TUTAJ