Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo – transmisja, kiedy gra? (30.10.2023)

Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo – transmisja, kiedy gra? (30.10.2023)
Icon Sport

Iga wraca na kort po ponad trzygodniowej przerwy od wygrania turnieju w Pekinie. Tym razem Polka obrała na cel imprezę finałową i jest faworytką WTA Finals 2023. W pierwszym starciu nasza rodaczka zmierzy się z Marketą Vondrousovą. Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Transmisja na żywo i stream online obejrzysz za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja i wynik (30.10.2023)

Na dobry początek turnieju w meksykańskim Cancun, a więc WTA Finals 2023 Iga Świątek zagra przeciwko Markecie Vondrousovej. Wiemy kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj. Mecz Świątek – Vondrousova już w poniedziałek, 30 października 2023 roku, o godzinie 23:00 czasu polskiego. Liczymy, że będą to spore emocje, ze szczęśliwym dla Polki finałem.

Do tej pory Iga i Marketa grały przeciwko sobie trzy razy. Za każdym razem 2:0 wygrywała nasza tenisistka. Ostatni raz panie miały okazję rywalizować przeciwko sobie na tegorocznym turnieju w Cincinnati. Jak będzie tym razem i gdzie oglądać mecz Świątek – Vondrousova? Transmisja będzie dostępna za darmo, a szczegóły poniżej.

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo? WTA Finals 2023

Skoro dowiedziałeś się kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj, to warto wiedzieć jak wspomnieliśmy gdzie Świątek – Vondrousova transmisja. Mecz Świątek dzisiaj na żywo obejrzysz na antenach Canal+ Sport. Możesz oglądać tam transmisje wszystkich meczów WTA Finals 2023 w Cancun. Poza tym, z meczu Świątek darmowa transmisja pojawi się w serwisie Betclic. Zarejestruj konto, żeby oglądać mecz Świątek dzisiaj na żywo. Transmisja online jest darmowa.

OGLĄDAJ TUTAJ