Świątek – Juvan transmisja – gdzie oglądać mecz na żywo? (01.09.2023)

Świątek – Juvan transmisja – gdzie oglądać mecz na żywo? (01.09.2023)
Icon Sport

Nowojorski US Open 2023 rozkręca się nam na dobre. Przed nami trzecia seria gier, w której dojdzie między innymi do meczu Świątek – Juvan. Gdzie oglądać transmisję TV i online? Znamy szczegóły.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać mecz Świątek – Juvan? Transmisja online za darmo

Zacznijmy od tego, że z meczu Świątek – Juvan transmisja na żywo dostępna będzie za darmo w zakładach bukmacherskich Betclic. Skorzystaj z przycisku dostępnego w naszym tekście, kliknij w niego i załóż konto. Całość trwa około 30 sekund, a transmisja jest darmowa. Możesz oglądać też wszystkie inne mecze US Open 2023 zarówno na komputerze, jak i na telefonie komórkowym.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Świątek – Juvan? Transmisja tv

Naturalnie, Świątek – Juvan gdzie oglądać, to także kwestia transmisji telewizyjnej. Ta, jak wszystkie inne mecze, pojawi się na kanałach Eurosportu. Mecz Igi Świątek będzie można oglądać na Eurosport 1 lub Eurosport 2. Warto zapoznać się z ramówką tych kanałów. Jeżeli nie masz ich w swoim abonamencie skorzystaj z darmowej transmisji w Betclic.

Iga będzie faworytką rywalizacji przeciwko Juvan. Cóż, każde inne rozstrzygnięcie, niż pewne i szybkie zwycięstwo Polki, będzie można uznać za sporych rozmiarów niespodziankę. Zwłaszcza, że to Świątek broni tytułu na US Open 2023 i jest zdeterminowana, żeby dopiąć swego. Nawet, jeśli ma wyeliminować swoją przyjaciółkę, Kaję Juvan.