Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

To już siódma kolejka najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Tym razem skupiamy się na meczu PGE Ekstraligi w Toruniu. Gdzie dostępna będzie Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra transmisja? Poniżej znajdziesz wszelkie informacje w tej sprawie.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra? Transmisja na żywo (2.06.2024)

Zastanawiasz się Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra gdzie oglądać przez internet? To spotkanie będzie można śledzić choćby na platformie Canal+ online.

Dzięki temu spotkanie zobaczysz z poziomu różnych urządzeń, tj. komputerów, smartfonów, tabletów i telewizorów.

OGLĄDAJ TUTAJ

Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Mecz Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra obejrzysz też w telewizji. Transmisja pojawi się na Canal+ Sport.

Pojedynek Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra zaplanowano na 2 czerwca 2024 roku. Początek starcia w Grodzie Kopernika o 16:30.

Kto faworytem meczu Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra?

W ten weekend na stadionie w Toruniu odbędzie się mecz PGE Ekstraligi pomiędzy drużynami KS Apator Toruń a NovyHotel Falubazem Zielona Góra. Faworytem tego spotkania są zawodnicy Apatora, którzy będą walczyć na domowym torze.

KS Apator Toruń, zajmujący obecnie piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 4 punktów po sześciu meczach (2 zwycięstwa, 0 remisów, 4 porażki), liczy na poprawę swojej pozycji i przełamanie serii porażek. Kluczowym atutem Apatora w tym meczu będzie znajomość własnej nawierzchni, co często stanowi decydujący czynnik w żużlu.

NovyHotel Falubaz Zielona Góra, znajdujący się na siódmym miejscu z 3 punktami po pięciu spotkaniach (1 zwycięstwo, 1 remis, 3 porażki), przyjedzie do Torunia z zamiarem zdobycia cennych punktów. Jednak na wyjazdach Falubaz nie prezentuje się tak pewnie, jak na własnym torze.

Zawodnicy Apatora Toruń, korzystając z atutu domowej nawierzchni i wsparcia swoich kibiców, mają realne szanse na zwycięstwo w tym starciu.