Motor Lublin – GKM Grudziądz transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Motor Lublin – GKM Grudziądz transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

W pierwszym meczu ósmej kolejki PGE Ekstraligi dojdzie do starcia Motoru Lublin z GKM-em Grudziądz. Ten pojedynek ma wyraźnego faworyta. Czy mimo to grudziądzanie zdołają stawić opór? Sprawdź, gdzie dostępna będzie Motor Lublin – GKM Grudziądz transmisja.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Motor Lublin – GKM Grudziądz? Transmisja na żywo (7.06.2024)

Nie wiesz Motor Lublin – GKM Grudziądz gdzie oglądać przez internet? Pora zatem wszystko dokładnie wyjaśnić.

Otóż ten mecz będzie można śledzić poprzez takie platformy jak Pilot WP i Canal+ online.

Z obu tych platform można korzystać na kilku urządzeniach. Chodzi o telefony, tablety, telewizory, ale i komputery. Każdy więc powinien znaleźć coś dla siebie.

OGLĄDAJ TUTAJ

Motor Lublin – GKM Grudziądz transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Oczywiście pojedynek Motor Lublin – GKM Grudziądz zobaczysz też w telewizji. Bezpośredni przekaz live dostępny będzie na antenie Eleven Sports 1.

A kiedy w ogóle czeka nas mecz Motor Lublin – GKM Grudziądz? Pojedynek został zaplanowany na 7 czerwca 2024 roku. Początek rywalizacji nastąpi o godz. 18:00. Będzie to premierowy mecz w ramach ósmej kolejki PGE Ekstraligi, a więc najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

Motor Lublin rozbije GKM Grudziądz?

Powiedzieć, że Motor Lublin jest faworytem tego spotkania to jak nic nie powiedzieć. Tak naprawdę w ciemno można wpisywać komplet punktów drużynie, w której ściga się m.in. Bartosz Zmarzlik. Każdy inny wynik niż triumf miejscowej ekipy byłby tu ogromną sensacją.

Tak naprawdę wszystkie argumenty leżą po stronie lubelskiego Motoru. Ta drużyna zbudowała absolutną twierdzę na domowym owalu i raczej nikt nie będzie w stanie jej zburzyć. GKM zaś ma swoje problemy, a największym z nich jest kontuzja Jasona Doyle'a.