Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

W ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi 2024 dojdzie do ciekawie zapowiadającego się meczu w Częstochowie. Gdzie dostępna będzie Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz transmisja? Poniżej szczegółowe informacje w tej sprawie.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz? Transmisja na żywo (31.05.2024)

Nie brakuje pytań o to Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz gdzie oglądać. Transmisja z tego pojedynku dostępna będzie między innymi na Pilot WP oraz w Canal+ online. Na pewno warto wygospodarować sobie trochę czasu, by śledzić to spotkanie.

OGLĄDAJ TUTAJ

Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Oczywiście nie zabraknie także transmisji telewizyjnej. Pojawi się ona na kanale Eleven Sports 1. 

Mecz Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz dojdzie do skutku w ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi. Spotkanie zaplanowano na 31 maja 2024 roku. Początek rywalizacji o godz. 20:30. Emocji na pewno nie zabraknie!

Sytuacja w tabeli przed Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz

W piątek na stadionie w Częstochowie odbędzie się mecz pomiędzy drużynami Krono-Plast Włókniarz Częstochowa a ZOOleszcz GKM Grudziądz. Spotkanie to będzie ważne dla obu zespołów, jednak zdecydowanym faworytem są zawodnicy Włókniarza.

Krono-Plast Włókniarz Częstochowa zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 3 punktów po pięciu meczach (1 zwycięstwo, 1 remis, 3 porażki). Mimo nie najlepszego startu sezonu, Włókniarz ma silny skład i będzie miał atut własnego toru, co powinno dać przewagę w tym spotkaniu.

Z kolei ZOOleszcz GKM Grudziądz plasuje się na czwartym miejscu z 4 punktami po pięciu spotkaniach (2 zwycięstwa, 0 remisów, 3 porażki). Choć GKM ma wyższą pozycję w tabeli, na wyjazdach radzi sobie gorzej i będzie musiał stawić czoła mocnej ekipie Włókniarza na ich domowym torze.

Włókniarz Częstochowa, z lepszym składem i wsparciem kibiców, jest zdecydowanym faworytem tego starcia.