Speedway Grand Prix Chorwacji w Gorican 2024 transmisja. Gdzie oglądać?

Speedway Grand Prix Chorwacji w Gorican 2024 transmisja. Gdzie oglądać?
fot. Icon Sport

Ostrzymy sobie zęby na inaugurację pierwszego w tym sezonie turnieju Grand Prix. Gdzie dostępna będzie Speedway Grand Prix Chorwacji w Gorican 2024 transmisja? Poniżej wszelkie informacje w tej sprawie.

Gdzie oglądać Speedway Grand Prix Chorwacji w Gorican 2024? Transmisja online

To na pewno będzie emocjonujący sezon Speedway Grand Prix! Pierwsze zawody, jak i wszystkie pozostałe, obejrzysz na Eurosport Extra. Ten kanał jest dostępny po uregulowaniu subskrypcji na platformie Player.

Na pewno warto wygospodarować trochę czasu i środków, by móc śledzić na żywo Speedway Grand Prix Chorwacji 2024. Zanosi się na pasjonujące widowisko. Zawody przewidziane zostały na 27 kwietnia 2024 roku. Początek o godz. 19:00.

SGP Gorican 2024 – gdzie oglądać Speedway Grand Prix Chorwacji?

Polscy kibice będą mogli oglądać SGP Gorican wyłącznie na platformie Player w Eurosporcie Extra. Nie ma innych źródeł transmisji.

Nie ma więc możliwości, by śledzić te zawody za darmo. Ci, którzy oferują takie streamy, postępują nielegalnie. Warto mieć to na uwadze i nie korzystać z podejrzanych źródeł. Legalna transmisja wysokiej jakości pojawi się na Playerze.

Kiedy i o której godzinie SGP Chorwacji w Gorican?

Niewątpliwie warto zarezerwować sobie czas na sobotę (27 kwietnia), by móc swobodnie śledzić zmagania w chorwackim Gorican. Rywalizacja najlepszych żużlowców świata ruszy o godzinie 19:00. Na pewno zadzieje się sporo.

Mocno wierzymy w to, że w rywalizację jak najlepiej wejdzie Bartosz Zmarzlik. Ma on na pewno spory potencjał do tego, by znów zgarnąć mistrzowski tytuł.

Kto okaże się najlepszy w inauguracyjnym turnieju Speedway Grand Prix?

Trudno tak naprawdę jednoznacznie odpowiedzieć, kto okaże się najlepszy podczas zmagań w Chorwacji, bo w żużlu wielki wpływ ma dyspozycja dnia i dopasowanie się do danego toru.

Wydaje się jednak, że o podium podczas rywalizacji u rodziny Pavliców powalczą niemal na pewno m.in. Bartosz Zmarzlik, Leon Madsen oraz Fredrik Lindgren. Swoje zrobić powinni też choćby Daniel Bewley czy Martin Vaculik. Będzie się działo, oj będzie!