Sparta Wrocław – Unia Leszno transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Sparta Wrocław – Unia Leszno transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Na 17 maja zaplanowany został mecz 5. kolejki PGE Ekstraligi 2024. Tym razem Betard Sparta Wrocław podejmie Fogo Unię Leszno. Ten pojedynek zapowiada się bardzo interesująco. Gdzie dostępna będzie Sparta Wrocław – Unia Leszno transmisja?

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Sparta Wrocław – Unia Leszno? Transmisja na żywo (17.05.2024)

Zastanawiasz się Sparta Wrocław – Unia Leszno gdzie oglądać mecz PGE Ekstraligi? Bezpośrednia transmisja dostępna będzie choćby przez internet.

Stream pojawi się choćby na platformie Canal+ online. Mecz zobaczysz też na Pilot WP.

OGLĄDAJ TUTAJ

Sparta Wrocław – Unia Leszno transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Ale warto odnotować, że będzie też transmisja telewizyjna. Pojawi się ona na Eleven Sports 1. To dobra informacja dla tych, którzy wolą oglądać spotkania żużlowe w tradycyjnej TV.

Mecz Sparta Wrocław – Unia Leszno zaplanowany został na 17 maja 2024 roku. Początek rywalizacji w stolicy Dolnego Śląska przewidziano na godz. 20:30.

Sparta czy Unia: kto wygra mecz?

Sparta Wrocław, zajmująca obecnie trzecie miejsce w tabeli, ma na swoim koncie dwie wygrane, jedną przegraną i jeden remis. Bilans punktowy “Spartan” wynosi +8.  Wrocławianie z pewnością będą chcieli wykorzystać atut domowej nawierzchni, aby umocnić swoją pozycję w czołówce tabeli.

Z kolei Unia Leszno, która plasuje się na szóstym miejscu, ma przed sobą zadanie poprawienia swojej sytuacji w PGE Ekstralidze. Z jednym zwycięstwem, jednym remisem i dwiema porażkami oraz dość znacznym ujemnym bilansem punktowym (-43), Unia Leszno znajduje się w trudnej sytuacji. Ta drużyna musi skoncentrować się na odbudowie i pokazaniu, że potrafi rywalizować z najlepszymi.

Na pewno Unia znów stanie przed bardzo trudnym zadaniem. Zdecydowanie większe szanse na odnotowanie triumfu w tym spotkaniu ma drużyna Betard Sparty Wrocław.