Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Zmagania PGE Ekstraligi 2024 znów zagoszczą w Lesznie. Tym razem czeka nas Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra transmisja. W ciemno można zakładać, że podczas tego spotkania zadzieje się naprawdę dużo. Momentami mogą lecieć potężne iskry!

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra? Transmisja na żywo (28.04.2024)

Zastanawiasz się, Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra gdzie oglądać przez internet? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Stream internetowy dostępny będzie na Canal+ online. Dzięki tej platformie pojedynek Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra obejrzysz z poziomu smartfonów, tabletów, komputerów czy też telewizorów. Możliwości jest więc naprawdę sporo.

A kiedy w ogóle do skutku dojdzie konfrontacja Fogo Unia Leszno – Novy Hotel Falubaz Zielona Góra? To wydarzenie zaplanowane zostało na 28 kwietnia 2024 roku. Początek o 16:30.

OGLĄDAJ TUTAJ

Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Gdzie obejrzeć Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra w telewizji? Transmisja pojawi się na Canal+ Sport.

We wcześniejszych latach mecze PGE Ekstraligi transmitowane były zaś na Canal+ Sport 5. Przed bieżącym sezonem postanowiono jednak wdrożyć zmianę, co wywołało sporo emocji wśród kibiców.

Kto faworytem meczu Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra?

Większe szanse na to, by wygrać mecz Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra ma zespół gospodarzy. W ciemno można jednak zakładać, że przyjezdni tanio skóry nie sprzedadzą. To zwiastuje pasjonujące widowisko na stadionie im. Alfreda Smoczyka. Będzie się działo!

Unia Leszno sezon rozpoczęła od wygranej 47:43 z Włókniarzem i porażki w Toruniu 31:59. Falubaz Zielona Góra zaś najpierw przegrał na wyjeździe z Betard Spartą 41:47, by następnie rozprawić się u siebie z GKM-em Grudziądz. W tym drugim meczu było 48:42.