Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Pora na kolejny mecz w ramach Metalkas 2. Ekstraligi. Tym razem wyjaśniam, gdzie pojawi się Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź transmisja. Warto wygospodarować trochę czasu, by móc śledzić ten pojedynek.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź? Transmisja na żywo (26.05.2024)

Nie brakuje takich, którzy zastanawiają się Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź gdzie oglądać. Transmisja z pojedynku nad morzem dostępna będzie między innymi w internecie.

To spotkanie śledzić będzie można za pośrednictwem internetowej platformy Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ

Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Będzie też transmisja telewizyjna. Pojawi się ona na Canal+ Sport 5.

A kiedy w ogóle czeka nas pojedynek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź? Został on zaplanowany na 26 maja 2024 roku. Początek rywalizacji o godz. 14:00.

Kto wygra w Gdańsku?

Obie drużyny znajdują się obecnie na dole tabeli ligowej, co tylko przynosi porcję dodatkowego napięcia przed tym meczem:

  • Energa Wybrzeże Gdańsk zajmuje siódmą pozycję z jednym punktem na koncie po pięciu meczach. Gdańszczanie odnieśli jedno zwycięstwo i ponieśli cztery porażki.
  • H. Skrzydlewska Orzeł Łódź plasuje się na ósmej pozycji z zerowym dorobkiem punktowym po czterech rozegranych meczach. Łodzianie nie wygrali jeszcze żadnego meczu w tym sezonie, co dodatkowo mobilizuje ich do walki o pierwsze punkty.

Mecz pomiędzy Energa Wybrzeże Gdańsk a H. Skrzydlewska Orzeł Łódź zapowiada się niezwykle wyrównanie. Obie drużyny potrzebują punktów, by poprawić swoją sytuację w tabeli i oddalić się od strefy spadkowej.

Gdańszczanie będą mieli przewagę własnego toru, jednak Łodzianie z pewnością nie poddadzą się bez walki, dążąc do przełamania swojej złej passy. Trudno jednoznacznie wskazać faworyta tego starcia, co tylko podkreśla, jak ważne będą wszystkie detale i indywidualne umiejętności zawodników w tym spotkaniu.