Złoty Kask 2024 kiedy i o której godzinie?

Złoty Kask 2024 kiedy i o której godzinie?
fot. Icon Sport

Przed nami turniej o Złoty Kask 2024. W ciemno można zakładać, że te żużlowe zmagania na pewno zagwarantują nam bardzo dużo emocji. Kiedy i o której do skutku dojdzie Złoty Kask?

Kiedy jest Złoty Kask 2024? O której godzinie?

Rywalizacja w ramach turnieju o Złoty Kask 2024 zaplanowana została na 1 kwietnia 2024 roku. Zmagania toczyć się będą zatem w Lany Poniedziałek. Turniej w Opolu rozpocznie się o godzinie 14:00.

Ogromnym faworytem tych zawodów jest oczywiście Bartosz Zmarzlik. Czy ktoś zdoła mu przeszkodzić w odnotowaniu kolejnego sukcesu? Oczywiście w sporcie każdy scenariusz jest możliwy, ale tutaj trudno w to uwierzyć. Zmarzlik jest przecież w niesamowitym gazie.

KLIKNIJ I OGLĄDAJ TUTAJ >>>

Kto pojedzie o Złoty Kask?

Batalię o Złoty Kask stoczą m.in. Bartosz Zmarzlik, Jarosław Hampel, Maciej Janowski, Piotr Pawlicki, Dominik Kubera, Grzegorz Zengota i Patryk Dudek. To właśnie oni powinni powalczyć o czołowe lokaty.

Namieszać mogą jednak również tacy zawodnicy jak Maksym Drabik, Oskar Fajfer, Szymon Woźniak, Bartłomiej Kowalski oraz Mateusz Cierniak.

Na pewno będzie bardzo ciekawie. Warto oczywiście odnotować, że dostępna będzie bezpośrednia transmisja. Przekaz live pojawi się na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

O komentarz zadbają Maciej Noskowicz i Dawid Stachyra. Funkcje reporterów sprawować będą Łukasz Benz oraz Robert Sitnicki. W studio pojawią się natomiast Michał Łopaciński oraz Marek Cieślak.