Kiedy gra Hurkacz w ATP Finals 2023? O której godzinie mecz z Djokoviciem?

Kiedy gra Hurkacz w ATP Finals 2023? O której godzinie mecz z Djokoviciem?
Icon Sport

Polak wskakuje do drabinki głównej, w której zastąpi Stefanosa Tsitsipasa. Co prawda Hubi zagra tylko jeden mecz, ale za to jaki. Jego rywalem będzie Djoković. Kiedy gra Hurkacz na ATP Finals? O której godzinie mecz Hurkacz – Djoković? Do pojedynku dojdzie już w najbliższy czwartek.

Kiedy gra Hubert Hurkacz w ATP Finals 2023? O której mecz Hurkacz – Djoković?

Znamy odpowiedź na pytanie kiedy gra Hurkacz. Polak zagra na ATP Finals 2023 jeden mecz, a jego rywalem będzie Djoković. Spotkanie zostało zaplanowane na czwartek 16 listopada 2023. Mecz Hurkacz – Djoković rozpocznie się o godzinie 14:30. Hurkacz jeszcze nigdy nie wygrał przeciwko Serbowi, a panowie mieli okazję rywalizować już sześciokrotnie. Liczymy na dobrą postawę wrocławianina, zwłaszcza, że w Turynie był on w pełnej gotowości. Rozegrał między innymi pokazowy set z Taylorem Fritzem, a wobec już wcześniej sygnalizowanych problemów Stefanosa Tsitsipasa, mógł się spodziewać, że rozegra na ATP Finals 2023 przynajmniej jedno spotkanie. Trzymamy kciuki za naszego tenisistę! Niech to będzie pierwsze zwycięstwo przeciwko Djokoviciowi.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Djoković? Transmisja ATP Finals 2023

Darmowa transmisja meczu Hurkacz – Djoković dostępna będzie w usłudze STS TV. Mecz Hurkacz – Djoković możesz oglądać po rejestracji konta. Oprócz tego transmisja pojedynku pojawi się również na antenie Polsatu Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ