PSŻ Poznań – Wybrzeże Gdańsk transmisja: Gdzie oglądać mecz?

PSŻ Poznań – Wybrzeże Gdańsk transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Pora na kolejne emocje na zapleczu PGE Ekstraligi. Tym razem wyjaśniam, gdzie dostępna będzie PSŻ Poznań – Wybrzeże Gdańsk transmisja. Zanosi się na bardzo ciekawe spotkanie, a wszystko choćby z uwagi na fakt, że zmierzą się zespoły o zbliżonych potencjałach. 

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać PSŻ Poznań – Wybrzeże Gdańsk? Transmisja na żywo (27.04.2024)

Już na wstępie warto wyjaśnić, PSŻ Poznań – Wybrzeże Gdańsk gdzie oglądać w sieci. Transmisja internetowa z tego pojedynku dostępna będzie w dniu 27 kwietnia 2024 roku na Canal+ online. Początek ścigania na poznańskim Golęcinie wyznaczono na godzinę 16:30. Emocji zabraknąć absolutnie nie powinno.

Canal+ online to platforma, która pozwoli na obejrzenie starcia #OrzechowaOsada PSŻ Poznań vs. Energa Wybrzeże Gdańsk z poziomu takich urządzeń jak smartfony, komputery, tablety, ale i telewizory. Możliwości jest więc naprawdę sporo.

OGLĄDAJ TUTAJ

PSŻ Poznań – Wybrzeże Gdańsk transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Na pewno nie brakuje takich, którzy zastanawiają się, czy będzie transmisja telewizyjna z meczu PSŻ Poznań – Wybrzeże Gdańsk. Dla osób, które wolą oglądać spotkania żużlowe w TV, nie mamy dobrych wieści.

Otóż transmisja telewizyjna z tego pojedynku nie została przewidziana. Mecz będzie można oglądać tylko online.

To oni powalczą o utrzymanie?

Nie brakuje głosów, że PSŻ Poznań i Wybrzeże Gdańsk będą walczyć o utrzymanie. Niewątpliwie taki scenariusz jest możliwy. Trzeba przyznać, że składy tych dwóch drużyn nie rzucają na kolana, co sprawia, że mogą mieć kłopot z zachowaniem bytu na zapleczu PGE Ekstraligi. 

Pamiętajmy jednak też o tym, że imponującej kadry nie ma też Orzeł Łódź. Również i łodzianie mogą mieć zatem spore kłopoty. Czas pokaże, która z tych ekip ostatecznie okaże się najsłabsza.