Stal Gorzów – GKM Grudziądz transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Stal Gorzów – GKM Grudziądz transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

To już piąta kolejka najwyższej żużlowej klasy rozgrywkowej w naszym kraju, a więc PGE Ekstraligi. Absolutnie ekscytująco zapowiada się starcie w Gorzowie Wielkopolskim. Gdzie pojawi się Stal Gorzów – GKM Grudziądz transmisja?

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Stal Gorzów – GKM Grudziądz? Transmisja na żywo (19.05.2024)

Nie wiesz Stal Gorzów – GKM Grudziądz gdzie oglądać? Ten mecz zobaczysz na platformie Canal+ online.

Pozwala ona na oglądanie m.in. meczów żużlowych z poziomu rozmaitych urządzeń, takich jak smartfony, komputery, telewizory czy też tablety. Możliwości jest więc naprawdę sporo – każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

OGLĄDAJ TUTAJ

Stal Gorzów – GKM Grudziądz transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Oczywiście tradycyjnie przewidziana została także transmisja telewizyjna. Znajdziesz ją na Canal+ Sport.

Na pewno warto rozważyć obejrzenie tego starcia. Niewykluczone, że o końcowym rozstrzygnięciu zadecydują detale! Mecz czeka nas już 19 maja 2024 roku. Początek rywalizacji wyznaczono na 16:30.

Stal – GKM: kto jest faworytem?

Stal Gorzów plasuje się obecnie na drugim miejscu w tabeli PGE Ekstraligi, z 6 punktami po czterech meczach. Gorzowianie bilans zwycięstw i porażek 3-1, a bilans punktowy wynosi +6.

Z kolei GKM Grudziądz znajduje się w niższej części tabeli, zajmując siódme miejsce z zaledwie 2 punktami po czterech spotkaniach. Grudziądzanie mają ujemny bilans -17 punktów.

W obliczu tej konfrontacji Stal Gorzów stawiana jest w roli faworyta. Ten zespół wykazuje lepszą formę i może się pochwalić wyższą pozycję w tabeli. GKM Grudziądz będzie miał trudne zadanie, aby przeciwstawić się wyżej notowanemu rywalowi i spróbować poprawić swoją pozycję w ligowej tabeli.

Mecz będzie bardzo ważny dla obu drużyn. Stal Gorzów będzie chciała utrzymać swoją pozycję w czołówce, a GKM Grudziądz będzie szukać okazji do poprawy swojego miejsca w zestawieniu PGE Ekstraligi i odwrócenia negatywnego trendu.